Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férfi vagy a női lét a...

A férfi vagy a női lét a fontosabb? Több lent

Figyelt kérdés

Leszögezem mielőtt bárki ledurrog szerintem mindkèt fèl ugyanúgy fontos ès egyenlő (persze most a normális emberekre gondoltam nem az erőszakolókra meg a k*rvákra mert azok èletet se èrdemelnènek)


Elsősorban szaporodás szempontjából nèztem mist a dolgokat


Nők: sok embertől hallom (persze van aki nem így gondolja azèrt azt leszögezem) hogy a nő csak d*gásra meg szülèsre jó semmi másra nem használható


Fèrfiak: szintèn sok szèpet hallottam arról hogy semmire kellők meg nem akarnak elköteleződni a gyerekkel csak d*gni reggeltől estig


De ha azt nèzzük a nők nèlkül nincs társadalom mert nincs aki szülje a gyereket viszont fèrfi nèlkül meg nincs aki gyereket csináljon


De a mai kor tudománya miatt szinte már nincs szüksège a kèt nemnek egymásra mivel hallottam fèrfiről aki szült


DE a fèrfi már szinte felesleges mert úgy tudom a nők szegycsontjából előállítható a sperma ès már sok kísèrlet volt e kapcsán így szinte a nők úgymond magukat csinálják fel ès megis tudják szülni


Ezèrt lassan már felesleges lesz a fèrfi lètezèse mivel a nők kigudják elègíteni magukat,dolgozni is tudnak,nèmelyik nő már erősebb mint a fèrfi így vèdelem se kell a nőnek ès ha nem.lètezne fèrfi nem.lenne nemi erőszak se


Ti mit gondoltok erről?


2017. aug. 28. 18:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mindegyik egyenlően fontos. A férfi és a nő kiegészíti egymást.
2017. dec. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A férfi mert ha 2 nő össze van zárva elkezdik kicsinálni egymást sajna ez a tapasztalatom .
2017. dec. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#12 Viszont gondolj bele: ha holnap valamilyen oknál fogva minden egyes férfi eltűnne a bolygóról, akkor az összes jelenleg zajló, és készülőben lévő háború megszűnne. Ez tény, nem olyan hülye sztereotípia, amit arra alapozol, hogy pl anyád nem jön ki a nagyanyáddal, vagy gimiben 2 lány osztálytársad megtépte egymást a tízórai szünetben.
2017. dec. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem szünének meg a háboruk max túlnépesedés oldodna meg.Én is azt hitem a nők jobbak de 5 évig voltak nő kolegáim amit egymásal müveltek az embertelen volt és ami durva hogy, évek semm változtatak a helyzeten.
2017. dec. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#14 Oké, de én azért ezt itt hagynám:

[link]

2017. dec. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A családon belüli erőszak azért szokot lenni mert rosszul választanak a nők.Általábba gazdag,hires embereket választanak utána csodálkoznak hogy, ez történik velök.Mert ha egy férfi kedves a nőt egyáltalán nem érdekli és innkáb berakják barátnak.A rossz fiukrol meg azt hiszik majd ők megjavitják .De feministák meg nevetséges szervezet ami szégyen a nőkre nézve és europán kivül nem létezik nekik semmi.Vagy csak europa változon a világ ne nagyon érdekes.
2017. dec. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
De itt ez a videó https://www.youtube.com/watch?v=0QVRrtpsv9g a szőke nőnek a szemét kel megnézni annak bármit mondhatna az ember nem nagyon érdekelné
2017. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#16 Nem csak a címe miatt küldtem el a cikket, maga a tartalom a lényeg, amit nem hiszem, hogy elolvastál, mert akkor talán nem siklott volna át a figyelmed mondjuk ezen:


"hiszen jól tudjuk, hogy a bűnözés és az erőszak férfibiznisz: bűncselekményeket jellemzően felnőtt férfiak követnek el felnőtt férfiak sérelmére. Ha ez igaz a bűnelkövetésre általában, miért lenne lényegileg másként a családon belüli erőszak területén, amely az összbűnözés egy vékony metszeteként nagy valószínűséggel az egész halmaz sajátosságait hordozza."


Megjegyzem, hogy a nők is csak bizonyos kínálatból válogathatnak, és sok férfi képes elérni, hogy normálisnak látszódjon addig, amíg "meg nem szerzi" a nőt, a videóval meg megint bizonyítottad, hogy csak kiragadott esetekre tudsz építeni...


Végül is nekem teljesen mindegy, hogy valaki a férfiakat vagy a nőket tartja-e többre (meg aztán tényleg nem fontosabb egyikünk sem a másiknál, blabla) de azt nem bírom elviselni, amikor még azt is a nőkre akarjátok kenni, hogy erőszakosabbak vagyunk pár ostoba, kiragadott példa alapján, miközben minden ember, aki egy kicsit is jártas a történelemben / bűnügyi statisztikákban / társadalomkutatásban épp az ellenkezőjét állítja.

2017. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
De ha te i elolvasod cikket akkor a történelemre,társadalom kutatás nem lehet alapozni mert a férfiak nem beszélnek róla mert ha beszélnek akkor le nézik őket kik a nők a bűnügyi statisztikáról meg annyit a férfi nem magának lop sok esetben hanem családnak amiben nők is vannak. Akik nem feltétlenül dobják a bűnözőt amikor már börtönben van és ártani sem tud neki.A másik amit őt év alatt megtanultam hogy,nők nagy színészek tudnak lenni.A mostani zaklatási botrányoknál a férfiak nem védekeznek van aki inkább öngyilkos lett mert úgy sem hinne neki senki.Meg igaz amit írtál hogy, nő már erőseb mint egy férfi akkor miért is kér még mellé többlet jogokat ez az amit én nem értek meg.Meg a nőkre most van a legnagyobb szükség a mai fiatalok azt sem tudják hol vannak mert már nincsenek családok csak fogyasztok.De társadalom most már elvárja a nőtől a kariert hiába élne meg a család egy fizetésből a férfit meg nem fogadják el a fenti okok miatt ez senkinek sem jó.De nyilván holnaptól a kedves férfiak ugyanúgy nevetségesek lesznek és a rosszat porbáljuk javítani .
2017. dec. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!