Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyszer mindenkinek meg kell...

Egyszer mindenkinek meg kell halni, és a legtöbb ember élete során elgondolkozik rajta, hogyan, és mikor szeretne. Te hogyan és mikor?

Figyelt kérdés
(ne poénkodjátok el, tényleg kíváncsi lennék rá)

2017. aug. 29. 01:52
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem vagyok fantáziáló sorozatgyilkos, csak a saját válaszom erre a kérdésre amióta az eszemet tudom, viszonylag extrém, és kíváncsi vagyok, vannak-e vele így mások is, vagy mindenki öregen, ágyban és párnák között szeretne elaludni?...
2017. aug. 29. 01:56
 2/25 anonim ***** válasza:
38%
Öregkoromban heroin túladagolással, miközben az akkori családom velem lesz.
2017. aug. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Umaku ***** válasza:
100%

Én akkor ha holnap nem megyek át az osztályozómon.

Hogy hogyan az teljesen mind1,csak hatásos legyen és későn találjanak meg :D

2017. aug. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Talán egy autóbalesetben. Azért, mert nem lehet annyira félelmetes, mintha pl. egy repülővel lezuhannék (tériszonyom van amúgy is..:D), vagy mintha megfulladnék. És az autóbalesetet nem is tudnám előre, még csak nem is számítanék rá, míg ha mondjuk idős koromban hunynék el valami betegségben, már hónapokkal vagy évekkel előre "várnám", hogy bekövetkezzen. Esténként úgy feküdnék le aludni, hogy talán reggel már nem kelek fel :/ És ez a bizonytalanság megrémiszt..
2017. aug. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

#3, megnyugodtam, hogy, másnak is vannak azért egyedi elképzelései, nem csak nekem


az időskori betegséget, amikor hónapokig várod az egyértelmű végkimenetelt, miközben a tested lassan leépül, én sem kívánom sem magamnak, se senkinek sem

viszont a balesetben történő elhalálozást nagyon értelmetlennek találnám.


ha választhatnék, én inkább szeretnék erősen és egészségesen, de tudatosan szembenézni a halállal, és szeretném megtudni, mintegy végső próbaként, hogy mennyire tudnám bátran tenni ezt. Ezért én ha halált választhatnék, azt szeretném, ha valami politikai okból, kvázi ártatlanul halálra ítélnének, és kivégzés által halnék meg, mondjuk golyó vagy kötél által.

2017. aug. 29. 02:49
 6/25 A kérdező kommentje:
vagyis #4, nem #3
2017. aug. 29. 02:50
 7/25 anonim ***** válasza:
9%

Azt amit a legjobban szeretek: sebesség által. Hogy ez mikor ér utol nem tudhatom.

Lehet hogy elhúzom 50-60 éves koromig is aktív sofőrként, hiába előzök záróvonalon 140-el....

2017. aug. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

csakugyan sebesseg altal amit nagyon szeretek

autovezetes

auto / lany vagyok kulsore nem is gondolnad .ha valakivel megismerkedek es emlitem rogton az a reakcioja NEKED?? modellkedem es ehhez ugy tunik nem jellemzo....

es ez a legnagyobb szenvedelyem az eletben :))

ha meg kellene haljak, kiderulne hogy beteg vagyok, ongyilkos lennek sebesseg altal

2017. aug. 29. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

Gyorsan és fájdalommentesen.Ha öngyilkosságot akarnék elkövetni(mondjuk,ha kiderülne,hogy beteg vagyok és nincs remény vagy valami más okból),akkor...házát :D Őszintén én szeretnék előtte megölni valakit.Nagyon kíváncsi vagyok,hogy milyen érzés,de tudod,hogy rossz dolog.Szóval max.akkor,ha öngyilkos akarnék lenni.

Pl.megölöm azt aki bántott, aki miatt meg akarok halni...


De ha betegségről van szó,akkor szerintem valami mást csinálnék.

2017. aug. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

*hát


Hülye Google :DD

2017. aug. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!