Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Öngyilkos akar lenni! Mit tegyek?

Öngyilkos akar lenni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva elutazom 10 napra, viszont addig is csak holnaptól tudok vele lenni 3 napot. Azt mondta, ha nem vagyok vele azon a héten (az utolsó hét a nyárból, számára ezért fontos) akkor megölimagát. (Ő 20 éves) Próbáltam lemondani vagy megoldani, hogy vele legyek, de hallani se akarnak róla a szüleim, szerintük csak azért mondja, hogy ott tartson de nem gondolja komolyan. Én viszont nagyon féltem. Nekem Ő a mindenem és nem akarom hogy ez megtörténjen. Konkrét terve van helyszínnel időponttal és móddal.... mikor próbálok neki segíteni csak azt mondja, hogy ha nem leszek azon a héten vele akkor nem tudok segíteni és hogy már megöltem azzal hogy jelenleg nem vagyok vele. 25-én találkoztunk utoljára és 30-án este fogunk. Nem tudom mit tegyek... jelenleg a létező összes valláshoz imátkozom (én amúgy nem vagyok egyáltalán hívő, de most csak ez maradt) hogy mondják le az utat vagy ki tudjam találni hogy maradjak otthon. (Azon gondolkodom hogy eltöröm a lábam akkor nem tudok menni...) próbálom dokihoz küldeni de hallani se akar róla, mert úgyse tud ezen változtatni, a kék-vonalat se hívja fel, nem tudom hogyan tudok segíteni.

Szerintetek mit tegyek?



#öngyilkosság #öngyilkos akar lenni
2017. aug. 29. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly?...

Szólj a párod szüleinek, ők a hatóságnak és a többi már nem a te dolgod.

Ha ilyen szuicid hajlamú valaki az már orvosi segítségre szorul.

2017. aug. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a létező legalávalóbb manipuláció. A figyelmedre vágyik önző módon, tekintet nélkül rád, a terveidre, az érzéseidre. Nem érdekli, hogy mennyire zaklat fel ezzel, nem érdekli, hogy mennyire rossz neked ilyenkor, csak az érdekli, hogy körülötte forogj. Vissza él azzal, hogy ennyit jelent neked. Kihasznál téged.

Az elmondásod alapján ez nem lesz jobb, mert semmit nem akar tenni ellene, előbb vagy utóbb pedig neked is eleged lesz az állandó aggódásból, abból, hogy hozzá kell igazítanod a dolgokat, hogy bármit tervezel, rettegéssel kell megosztanod vele, mert ismét fenyegetőzni fog. A te döntésed, hogy már most az elejét veszed mindennek, vagy még beáldozol pár dolgot, mielőtt megtennéd, mert szembesülsz azzal, hogy eleged lett mindebből.

2017. aug. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"...Szerintetek mit tegyek?"


Mit tegyél?

Sürgősen szabadulj meg ettől a figurától!

Manipulál, zsarol, kényszerít, önző barom.

Ha viszont tényleg öngyilkos lenne (bár erre nagyon kicsi az esély) azért, mert 1 hétig nem pesztrálod, akkor pszichiátriai eset és azért jobb még időben lelépned.


(Bár, ahogy elnézem, te sem vagy 100-as ezzel a lábtörősdivel, de gondolom az elmebeteg haverod van rád rossz hatással)

2017. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Semmit!

Hadd hulljon a férgese!

2017. aug. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Ha nekem valaki olyat modana, hogy már most megöltem, hogy nem vagyok vele, akkor lekevernék neki egy kib nagy pofont, majd megkérném, hogy ne nálam csinálja, mert nem akarok utána takarítani. Aztán kivágnám, mint macskát szarni. Idióta, meg is érdemli, ha elpatkol. Ez az a helyzet, amikor kb mindenkinek jobb úgy.
2017. aug. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennél semmi sem szánalmasabb. Szabadulj meg tőle, mert csak birtokolni akar méghozzá érzelmi zsarolással. ilyennel fenyegetőzik?? ha ennyi esze van ennyi idősen, hogy megöli magát mert egy darabig nem találkoztok, nem tudom mit eszel rajta. Amúgy csak a pofáját jártatja, nem csinálna semmit. figyelemre van szüksége és ezt ilyen aljas féreg módon kívánja elérni. Ha szeretne, engedné, hogy elmenj 10 nyamvadt napra, oda ahova akarsz..de csak magához láncolna. Itt nem a te dolgod hogy segíts rajta. Már megtetted amit tudtál. vannak szülei..nehogy már anyja helyett anyja legyél vagy apja :D nem tudom pasi vagy nő vagy. Ha nem hagyod el, a lehető legegyenesebb úton, azt mondom, megérdemled amit tőle kapsz..nem értem hogy nem ismerik fel az emberek, hogy a szeretet és a beteges ragaszkodás között qrva nagy különbség van.
2017. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!