Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Erre ki mer válaszolni?

Erre ki mer válaszolni?

Figyelt kérdés
Kívülállókként mi a véleményetek az intelligenciáról?
2017. aug. 29. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Hahahahahahahaha ja nem
2017. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy szinte mindenki intelligensnek tartja magát. Az ember egy intelligens faj, de csak ritkán találkozni valóban intelligens emberekkel. Ma már mindenki irigy, rosszindulatú. Az ilyen embereket én nem tartom intelligensnek.
2017. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy a LEGTÖBB ember, aki intelligensnek tartja magát az pont, hogy kevésbé az és, aki nagyon bizonytalan abban, hogy intelligens akkor ő a legintelligensebb.
2017. aug. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

A kérdező az intelligenciáról kérdezett, míg ti intelligens emberekről beszéltek.


Kérdező, neked mi a véleményed egy almáról?

Semmi értelme a kérdésednek. Az intelligencia van. Egy dolog. Nem egy műsor amiről tudsz véleményt mondani.

2017. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én. Van, mérhető. Az enyém hálistennek negatív lett.:)
2017. aug. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hozzam mar 20 eve beszelnek a falak, de en tudom hogy hallucinalok, ezert soha nem valaszolok. Maga valaszol, ezert maga BETEG!!44444negynegy4444!!!!
2017. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megfogtál. Elmodnom ha te is. ;)
2017. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!