Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van értelme így az életnek?

Van értelme így az életnek?

Figyelt kérdés

Szüleim elváltak, aminek nagyon örültem mert apám egy elmebeteg volt, ha kaptam valamiből egy rossz jegyet hozzám vágott mindent, egy beteg állat volt.

Elköltöztünk, anyukám összeházasodott egy férfivel aminek nagyon örültem, de később kiderült hogy régen súlyosan alkoholista volt, és most megint egy ideje vissza állt az alkoholra, amibe beleviszi anyukámat is...

Szinte minden este be vannak rúgva, és ilyenkor a nevelőapám kifordul magából, és mindenért nekem esik.

Kialakult egy csomó pszichés problémám, boderlineom van, agorafóbiám, asperger szindrómám, pánikbeteg vagyok, és már tényleg nem bírom.

Legszívesebben elköltöznék, de jelenleg ott tartok hogy az utcára se nagyon tudok kimenni a betegségeim miatt, és nincs se pénzem, se senkim. Teljesen kivagyok készülve.

19 éves vagyok egyébként, ha ez számít valamit.

Valami jó tanácsnak nagyon örülnék, hogy mit kezdjek így.. vagy csak ha lenne valaki akivel tudnék beszélgetni, nagyon boldog lennék.


2017. aug. 29. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
38%

ha szeretnél beszélgetni nyugodtan írj!

viszont ugye tudod, hogy ha tartalmasabb segítséget szeretnél, akkor ez nem egy estés beszélgetés lesz?

2017. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj orvoshoz. Ezen egy random idegennel chatelés nem segít.
2017. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
23%
felnott ember vagy koltozz el, most majd mindjart irsz egy csomo kifogast hogy miert nem birsz elkoltozni, erre en azt mondom csak akarni kell es sikerul az.
2017. aug. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!