Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vonzódik valaki a...

Miért vonzódik valaki a mágiához, okkultizmushoz, jósláshoz. Efféle dolgokhoz?

Figyelt kérdés

engem NAGYON nagyon zavar hogy már régóta próbálom de nem értem miért olyan vonzó mind ez.

igazából azért mert nekem is valamiért tetszenek pl. már rég felnőtt vagyok de a disney-n megy ez a sabrina a tiniboszorkány és valahogy ottragadtam -.-

ateista vagyok és science head de akarom végre érteni mi ez az egész, mit jelent, miért szeretik az emberek.


2017. aug. 30. 03:05
1 2 3 4
 31/36 Duenna ***** válasza:
30-as! Einstein -saját bevallása szerint- 40 év alatt nem tudta megfejteni a fénynek a pontos természetét! Egyébként a foton valójában nem is fény, hanem egy kvantumjelenség, ugyanúgy, mint a mágnesesség - a mai kvantumfizika szerint.
2017. aug. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Na, most kivételesen egész jókat írtál.

Az a gond, hogy szerintem ezt sem érted. Csak pár dolog megragadt az agyadban, aztán mindig kikavarsz belőle valamit: ahogy éppen esik, úgy puffan.

Egy pszichológus a tíz ujját megnyalná tőled.


Különben tudnál válaszolni a kérdésekre, és nem mindig valami új témát dobnál be, amikor szorul a hurok.

2017. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 Duenna ***** válasza:
Megijedtél az új témáktól?? :D Nem fér bele a kvantumjelenség az elektromágnesesség fogalomkörébe? :D
2017. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Fogsz valaha akár egyetlen kérdésre egy épkézláb, összefogott és normális választ írni?

Nézd vissza, itt van egy csomó kérdés. Bármelyiket választhatod.

2017. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Duenna!

Honnan veszed, hogy én nem vagyok tisztában az ezoterikus baromságokkal? Ha tudni akarod, elég sokat olvastam ezekről a hülyeségekről. Van cigány kártyám, tarot kártyáim, kristályaim és ingám is és ezeket "használni" is tudom. Az a különbség köztünk, hogy én ezeknek ismerem a pszichológiáját és tudom, hogy nem "varázslat" hanem pusztán szemfényvesztés.

2017. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok.
2017. aug. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!