Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyen alvók vagytok?

Ti milyen alvók vagytok?

Figyelt kérdés
2017. aug. 30. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Hét.
2017. aug. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Én is hétalvó, ha nem keltenek fel 12 +/- 1-2 órakor kelek fel.:D

Igaz, ehhez jön az is, hogy éjjel sokáig fenn vagyok, de 9-10 órát minimum alszok és eddig a max, amíg aludtam az 21 óra volt egyhuzamban.:)

2017. aug. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Jó! Ahogy lefekszem, elalszom, nem ébredek fel éjjel, reggelig alszom. Nem szeretek korán kelni, de ugye munka miatt nem addig alszom, ameddig szeretnék. Egyébként nem okoz gondot a felkelés, de ha nem időre kell kelni, akkor kb. 8-9 felé ébredek fel magamtól. Ha dolgozom, akkor meg 7-kor már fel kell kelnem.
2017. aug. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Kábszer
2017. aug. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Jóalvó vagyok, szeretek is aludni.
2017. aug. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Ha kitörne a 3. világháború az éjszaka közepén,én arra se kelnék fel :D
2017. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon rossz alvó vagyok, gyerekként/tiniként a konyha/bejárat mellett volt a szobám, mindig hallottam, ahogy apám kijött hajnalban enni, k.......rva hangos volt, sokszor vissza sem aludtam, iskolában alig tudtam koncentrálni. Ez sajnos megmaradt felnőtt korban is...amíg tehettem sokáig aludtam, de most már korán kell kelnem munka miatt, ma is olyan vagyok, mint a mosott szar.
2017. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Fekvealvó.
2017. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az a bajom,hogy szeretek sokáig aludni,de viszont korán is jó kelni.Sajnos a kettő nem egyeztethető egybe,így néha későn fekszem le és délelőtt kelek,vagy időben,és akkor kb 7-kor ébredek.
2017. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!