Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem zavar amikor...

Csak engem zavar amikor megbámulnak az utcán?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapokban egyre inkább tapasztalom hogy megbámulnak az utcán. Az elején meglepett, valamilyen szinten tetszett is, de mostanában már a falra tudnék mászni tőle. Leszögezném hogy nem öltözök feltűnően! Toracipő-farmer-póló stílusú lány vagyok, inkább sportosabb alkat, szoknyát sosem viselek, ahogy magassarkút vagy mély dekoltázsú felsőt se, ha nagyon meleg van akkor rövidnadrágot, ami egyáltalán nem túl rövid, sosem mutatok magamból túl sokat, nem is érezném úgy jóp magam.

Tisztában vagyok vele hogy jó alakom van hiszen sportolok kiskorom óta, az arcom sem csúnya, de nem hiszem hogy kimagaslóan szép lennék.

Mégis, szinte minden nap kapom a pillantásokat, végigmérnek, mosolyognak, fütyülnek, néha az autósok is dudálnak.

Ezt most bónak kellene vennem? Nem érdekel ha bámulnak mert az senkinek nincs megtiltva, amíg csak néznek addig nyugodtan, ha nekik ez örömet okoz. De nem lehetne diszkrétebben? Már nem jövök zavarba tőle, de egyértelműen idegesítenek az ilyen visszajelzések, én sem szoktam senkit sem bámulni, hiszitek vagy sem, de magasról teszek rá hogy hogy néz ki valaki, a barátomba sem a külseje miatt szerettem bele.

17/l



2017. aug. 30. 10:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10-es: Mi nem vagyunk más lányok. Nyilván te is csinálsz valamit, amit más emberek meg nem. Ezzel senki nincs kisegítve, ugyanis nem vagyunk egyformák.
2017. aug. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Másik oldalról ugyanez(érdekesek a válaszok...):

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2017. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
58%
Na megint egy tini aki jött itt dicsekedni hogy milyen jól néz ki meg hogy neki van pasija. Jól is teszik hogy rád dudálnak.
2017. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Utolsó, sajnálom hogy neked ennyi jött le a kérdésből..:D


Köszönöm a normális válaszokat!:)

2017. aug. 30. 18:01
 15/18 anonim ***** válasza:
tegyél már ki egy képet hogy mi ez a hűha..
2017. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Miért érdekel az téged hogy hogy nézek ki? Nem ez volt a kérdés, nincs is jelentőssége:)
2017. aug. 31. 15:02
 17/18 anonim ***** válasza:
50%
öltözz csadorba szerintem illene hozzád :D
2017. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük próbáld ignorálnj őket ha zavar.ha fütyülnek meg nehogy visszafordulj no vagy nem kutya.
2017. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!