Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb sztori,...

Mi volt a legcikibb sztori, indok, amivel egy srác/lány megpróbált szóba állni veled?

Figyelt kérdés
Nekem egy fiú a lakásában lévő koszról küldött egy képet meg a lapátról, hogy besegítek-e a takarításban. Kicsit meghökkentem, hisz alig ismerjük egymást. Van valakinek poénos sztorija? Ha igen, ossza meg! :)

2017. szept. 1. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Rámírt profilkép nélkül, hogy: Te szoktad reggel sétáltatni a barna foltos kutyát? Mert mindig nézlek hátulról.



De csak ennyit. Semmi szia.

2017. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Diszkó elé kimentem rágyújtani, meggyújtom az öngyújtót, erre a mellettem álló csaj elfújja, elfordulok, újra meggyújtanám a cigit, de a csaj megint elfújja. Mérgesen ránézek, és ezt találom mondani neki:

-Ha mégegyszer elfújod, megd..lak.

Elfújta, és bement a barátnőjével a diszkóba. 2-3 óra múlva odajött hozzám, és megkért, hogy "vigyem haza". "Haza vittem..."

Amúgy nem ismertem, sose láttam előtte, akkor voltam ott először diszkóba. 3 éve együtt vagyunk, nagyon egymásra találtunk. :)



Fészbukos történeteim nincsenek, csak ilyen ódivatú. ;)

2017. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem egészen a kérdésre válasz, de egyszer egy srác megpróbált randi címén patkányboncolásra hívni 😂 hiába, a természettudományos körökben a romantika is új értelmet kap.
2017. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Új csaj került a társaságba mellém ült és kezdett sóbajtozni hogy milyen szar a munkája hülyék az ügyfelei meg a főnöke. Nem érdekelt de leitatott. Majden 3évig húztuk csúnya vége lett.

Ez úton szeretnék minden fiút figyelmeztetni ha csaj azzal nyit hogy milyen rossznapja volt MENEKÜLJEKETEK!!! :D

2017. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Én elég csúnya vagyok szóval soha nem jött hozzám oda senki, és annak se örülnek ha én megyek hozzájuk :D
2017. szept. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozóhely előtt:

- Szia, bocsi, kérhetek egy szál cigit?

- Ez volt az utolsó szálam, ne haragudj.

Srác elővesz egy félig tele lévő dobozzal:

- Akkor igyunk meg valamit, aztán megkínállak én.

Nem lett végül kapcsolat, haverok vagyunk, de megmosolyogtatott :)

2017. szept. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Még soha senki sem próbált velem szóba állni. Szerintem ez a legcikibb.

L

2017. szept. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

Pályaudvaron mellém ült egy srác, beszélgettünk, megkinalt fűvel es miattam nem szállt fel inkább a vonatára :)


De volt akik követtek, mindketto azzal kezdte, hogy elvesztettek szem elol (aki kocsival jott, annak utkozben kerulnie is kellett, mert nem tudott a jarda mellett jönni vegig) es folytatták, hogy mekkora mákjuk volt ujra megtalálni, egyiknek 8 utcábol kellett kivalasztani vajon merre mehettem, hat sikerult, a kocsis meg parkhelyet alig talált, hogy "elkaphasson"


Sőt ez a követés styl elég sűrű, ahogy eszrevettem, több hasonlo is volt


De ilyenekbol nem lett semmi.



A párommal ugy kezdődött hogy hajnakban stoppoltam, kamuztam mindent, erre röhög, hogy amugy ismer es tudja ki vagyok..:)

2017. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!