Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a leghülyébb indok...

Mi volt a leghülyébb indok amivel szakítottak veled, vagy amivel te szakítottál?

Figyelt kérdés
2017. aug. 3. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Leb*zizta a kedvenc énekesem. Már rég szakítani akartam, csak nem találtam rá módot/alkalmat. Aztán történt ez az "incidens" :))) Nyilván nem volt komoly kapcsolat.
2017. aug. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Jobbat érdemelsz nálam. :))))))))
2017. aug. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Velem ezért: Idegesítő vagy

én a cicababákra bukom. (Akkor minek jöttél velem össze 3 hétre??)

Csak ennyi volt.

2017. aug. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Most nem kell 1 évig párkapcsolat.


2 hónap múlva azt látom, hogy összejött valakivel.

2017. aug. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Rég véget akartam vetni a kapcsolatnak, már tényleg csak se veled se nélküled volt, de mikor nála aludtam a Budapest Éjjel-Nappal főcímzenéjére ébredtem és láttam, h azt nézi. Nem is szakítottam igazán, csak kisétáltam és egy hét múlva normálisan lezártam.
2017. aug. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
"Elmúlt a vonzalom" ... Utána toltunk egy búcsúmenetet, érdekes felfogású lány volt. :'D
2017. aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
"Nekem most a tanulmányaimra kell koncentrálnom." Ekkor tört ki a vakáció, és egy hét múlva már a strandon hempergett valakivel, aki nem én voltam.
2017. aug. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Hogy ráeröltettem a szexet, mikor ő nem akarta... csak 3x kérdeztem meg, hogy akarja-e, és 3x mondott igent...
2017. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%

2 even át húzta az agyam. Ő kezdett ki velem. Persze közben volt vkim. De akkor is érdekelt mert titokzatos volt. Egyszer azt mondta most sok a meló, máskor hogy nem alkalmas még egy új kapcsolatra, az utolsó aminél borult a bili nálam és örökre megszakítottam vele a kapcsolatot ez volt : " befejeződött az építkezés, jönnek át a fiúk felpakolni a padlásra, csak ma érnek rá"...

Anyá.dat...

😂😂😂

2017. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

9-es vagyok. Lehet félre érthető voltam. Vele akkor volt randim mikor nekem nem volt senkim. De a 2 év alatt nem vártam rá folyamatosan.

Ja és mint utolag kiderült mindig volt neki vkije.

2017. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!