Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti, akik sokat (3-4 orat)...

Ti, akik sokat (3-4 orat) utaztok munkába-iskolába, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Én napi 4 oratt utazok, és nagyon fáradt vagyok folyton :( Van esetleg ötletetek, hogy hogy bírhatnám jobban?
2017. szept. 3. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Kollégium/járj közelebbi iskolába.
2017. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ot even keresztul folyamatosan napi osszesen 2 orat utaztam.

Teljesen felboritotta a bioritmusomat. Nagyon nehez visszaallni a normalis kerekvagasba.

Te ketszer annyit utazol. Talalj valami masik megoldast!

2017. szept. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos koliba nem vettek fel, az alberlet pedig nagyon draga :( pedig amennyit tudok, dolgozok is suli mellett , de nem eleg egy szobara sem a penzem sajnos
2017. szept. 3. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:
2. napi 1-1 órát utaztál?
2017. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4

Igen, egy ora oda, egy ora vissza.

A legrosszabb az volt, hogy az en vonatom amikor beert a varosba, az osztalytarsaim akkor keltek ki az agybol. Delutanonkent amikor a helyiek mar otthon voltak (!), akkor volt nekem meg kb. fel oram a vonatindulasig. Mire hazaertem, ok mar megtanultak. Ez is elegge demotivalo volt.

Sot, nem beszelve arrol, hogy lenyegeben a hajnali vonatozasok, valamint delutanonkent 7-8-9 tanora utan az az egy ora vonatozas maga volt a kinhalal. Es meg utana nekiallni tanulni.... az is ketszer annyi ido volt, mint kellett volna, annyira leszivta az utazas az agyam.

Szoval kerdezo, jol gondold meg, a 4 ora az rengeteg.

2017. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hat... sajna nincs mas valasztasom :(

Evekig csinaltam nar, csak most volt egy ev szunet... es ha lehet meg fokozni, meg inkabb faradt vagyok, mint egy eve...

2017. szept. 5. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!