Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális az olyan ember aki...

Normális az olyan ember aki azt beszli ki a hátam mögött, hogy én kivel mentem ált. Iskolás koromba wc-re?

Figyelt kérdés
Az egyik volt osztálytársammal, akivel egy általánosba jártam, azt beszélte ki a hátam mögött a munkatársamnak, hogy én az általános iskolában mindig a barátnőmmel mentem ki a wc-re.
2017. júl. 18. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lol :D


Normális szerinted az az ember aki 12 év után is azon lovagol, hogy mi volt egy munkahelyen ahol dolgoztál ?

Vannak ilyen gyökerek .

2017. júl. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó sok dolgot és emléket gyűjtött az évek alatt, ha még emlékszik erre..esemény dús az élete, hogy nincs más témája..szerintem, degenerált és elég gyerekes!
2017. júl. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A felénél már kijelenthetjük: nem normális, aki más háta mögött kibeszél, károg, pletykál. Odáig mennék ebben a kérdésben, hogy az sem normális, hogy más háta mögött JÓT mondunk, bár ez igen ritka.


Más háta mögött azért nem beszélünk róla, mert nem tud védekezni - és védtelen embert bántani aljasság.


(egyébként ez meg egy kis buta szokás, hogy a lányok/de még később is

a nők étteremben/ együtt vonulnak a wc-re, mintha hadba vonulnának, és a nagy ellenséges haderővel szemben összefogásra van szükség:)

2017. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugi rólam is terjesztettek dolgokat, és olyan "eseményeket", emlékeket hoztak fel, amire nem is emlékeztem. Pl. hogy én mit reggeliztem (komolyan).


Az ilyen emberek undorítóak, mert igaz, hogy szinte mindenki pletykál, de az ilyen kárt okozó szarságokat frusztrált emberek csinálják, kompenzálásképpen.

2017. júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem...és akkor mi van, ha a barátnőddel mentél ki az illemhelyre?

A lányok együtt járnak WC-re...és mi a probléma?

Én meg pelenkát hordtam, amikor kisbaba voltam (bár nem emlékszem, de biztos így van)

És akkor mi van, ha pelenkát hordtam? A kisbabák pelenkát hordanak...és?


Féltékeny egy 12 évvel ezelőtti eseményre, fájhat neki, hogy nem vele jártál a WC-re.

Mert ezzel mit akart elérni?

És? Akkor most mi van, ha 12 évvel ezelőtt...


Amúgy mondtam már, hogy és akkor mi van, ha 12 évvel ezelőtt a barátnőddel jártál a WC-re?

2017. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!