Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Szendi Gáborról?

Mit gondoltok Szendi Gáborról?

Figyelt kérdés

2017. szept. 5. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Vannak jó gondolatai, meglátásai, de valahogy mást jobbnak tartok a témában, amiben jártas.
2017. szept. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Azt, hogy ügyesen meglátta a piaci rést, és olyan könyveket FORDÍTOTT le, amikkel sok pénzt tud keresni.


De nem ért hozzá, mert nem ez a végzettsége.

2017. szept. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én kicsit szenzációhajhásznak érzem:D
2017. szept. 5. 18:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Én olvasom rendszeresen a blogját.

És a hivatkozott irodalmat is elolvasom.

Úgy vélem nagyon korrektül értelmezi a tudományos sajtóban megjelent közleményeket.

Lehet szenzációhajhásznak nevezni - de Szendi már 10 éve mondja, hogy a D vitamin így, meg úgy. Hogy lehet nem is csak vitamin, hanem hormonszerű anyag. És nem csak a csontoknak jó. Elmúlt 10 év, és lám, már kapható a patikában a 2000 NE kiszerelésű D vitamin kapszula is. Akkor meg, amikor először leírta, hogy ennyit kellene szedni naponta, meg akarták kövezni.

2017. szept. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a 2-es válaszolón jót nevettem. azért nem ért hozzá, mert nem az a végzettsége :D


bezzeg pl az orvosok, akik közül sokan 30 éves mítoszokat böfögnek fel, aztán nagyon értenek. érdemes elolvasni orvosok paleoellenes cikkeit: elképesztő tárgyi tévedések és logikai bukfencek vannak bennük.


nem vagyok paleos, nem is mindennel értek egyet, amit Szendi állít, de sokkal olvasottabb és értelmesebb az átlag orvosnál vagy dietetikusnál, ezért nagyra tartom.


nekem inkább azzal van pl problémám, h összeállt Schobert Norbival.

2017. okt. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!