Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit lehet ezzel...

Szerintetek mit lehet ezzel kezdeni, ez betegség?

Figyelt kérdés
34f, munkamániás, minden nap 5ig, hétvégén 12óra, de van, hogy hétköznap is 12,éjjel simán gondol egyet és bemegy. Rend és precizitásmániás, a tányéroknak is egyenesen kell állni a szekrényben. Ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja, hisztizik. Nem bízik senkiben, simán lenéz bárkit. Ezek ellenére folyton panaszkodik, hogy egyedül van és úgy is fog maradni. Állandóan csak zabál, el van hízva. Magabiztos, de inkább nárcisztikus vagy pszichopata. Szép az arca. Sokat keres. A szemedben nagyon megnyerő, kedvel, kedves, szuperintelligens, de a hátad mögött olyan szépen hátbaszúr, hogy öröm nézni még neked is. Nagy dumája van, hihetetlenül meggyőző. Be van kamerázva a háza. Hanguéatingadozásai vannak. Ijesztő. Máskor a szemében csupa melegség van.
2017. szept. 6. 14:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek! :)
2017. szept. 7. 10:49
 12/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld ;)
2017. szept. 7. 10:50
 13/16 anonim ***** válasza:

Láttam, és olvastam is a Pszicho című ponyvát. A texasi láncfűrészest. Nem tudom lehet szépségversenyt nyernének, "annyira szépek." Láttam, én is filmeket(nőt csábított, és utána...


néztem a Gyilkos elmék c. sorozatot is, de utáltam.


Lehet szépek megnyerőek, de azt érzned kell, hogy valami nem stimmel. Egyébként inkáb az áldozat kiválasztásában sikeresek, ráéreznek az illető hiányaira (bók, csábítás...), de egy lélektanilag jól összerakott ember átlát a szitán.

A filmeknek nem kell hinni, csak azt a tudatot kivánják eledni: ne bízz a kedves, jó szituált emberekben.

Akkor kiben bízz? Senkiben.

Már a facebookon napi szinen nyomják ezt a rögeszmét. Sajnos.

2017. szept. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem csak jó emberismerő vagyok, hanem OT8 szcientológus, és tudom miért írtad: 47% százalékos....

Mondok valamit, azt írtad, amit akartam, hogy írj. Nem vagy képes felismerni a tudatos illúziót.

2017. szept. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jó, ez a szint nekem már magas -.-
2017. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Láttam, és olvastam is a Pszicho című ponyvát" XDDDDDD

Bakker, ez vagy troll vagy az élő példája egy lobotomizált teknősnek XDDD

Nem is értem miért nem kapsz pszichológusi végzettséget az "információ gyűjtésedért".


Szóval kérdező, amit ez a 49%-os összebohóckodott azt ignoráld, előnyödre válik ha nem hülyeségeket akarsz belelátni valakibe.


Ezalapján NEM lehet kórképet felállítani, végképp tisztán egy betegséget megmondani. Vannak tippjeim, pl a leírt rendmánia nekem OCPD-nek tűnik.


[link]


A pszichopata pedig ma már szinte szlenggé vált. Ne süssünk rá senkire rögtön pszichopátiát, csak mert manipulatív és jól forgatja a szavakat. A pszichopatából emellett még rengeteg minden hiányzik ami egy egészséges emberben van, és rengeteg minden plusz is tartozik a kórképhez. Egy pszichopata például képtelen az őszinteségre, a megbánásra, tulajdonképpen nem látja át, nem érzi mit jelentene megbánni, mert a bűntudat és a szégyenérzet hiányzik belőle. A pszichopata továbbá nem társat, hanem birtokolni kívánt tárgyat keres a környezetében. Ebből is látszik hogy a pszichopata, konyhanyelven fogalmazva érzelmileg üres, de minimum végletekig alulfejlett. Nem csak pozitív, negatív érzetek se járják át. A pszichopaták különösebben nem feszültek soha se, nincsen bennük belülről nyomasztó feszültség, mert mindenhez közönnyel állnak hozzá. Talán saját maguk felé van valami bonyolult nyakatekert szeretetük, de ez nem az egészséges önbecsülés, önszeretet.

Szociopata már elképzelhető, azt mondjuk nem ismerem annyira, de végső soron úgy se tud senki így képernyőn keresztül kórképet összerakni, és biztos diagnózist mondani.

A nárcizmus is esélyes a leírtak alapján.


Milyen kapcsolatban vagy ezzel a férfival?

2017. szept. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!