Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha betegek vagytok, lemondotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha betegek vagytok, lemondotok egy randit?

Figyelt kérdés

Meseljetek errol, mik voltak a tunetek, hogy mondtatok le, ha lemondtatok, mi volt a reakcio? Ha betegen elmentetek, hogy sult el?

Reszletesen, ha lehet.



2017. febr. 24. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Nem mondtam le, pedig már hőemelkedésem volt. A torkom iszonyúan fájt és egyre csak ment fel a lázam, de annyira odáig voltam a srácért, hogy nem akartam kihagyni a találkozót. (Kb. 4. vagy 5. randi volt) Elmentünk vacsizni, aztán moziba, de a film végére annyira rosszul lettem hogy már menni is alig bírtam. Aztán ő hazavitt és aznap este mondta ki először, hogy szeret :) Olyan forró voltam már, mint egy radiátor és majdnem összeestem, de nem volt szívem ott hagyni. :) Mire hazakerültem, annyira legyengültem hogy fél órán keresztül csak ültem az ágyon, mert még lázcsillapítóért sem volt erőm felkelni.

De volt már olyan egy másik sráccal, aki nem volt ennyire szimpatikus. Nála egy sima náthával is lemondtam a randit (ez lett volna a második), aztán többet nem is találkoztam vele.

2017. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Konkrét eset még nem volt, de h megbetegednék, akkor két esetre bontanám. Ha első randi, tehát nulláról ismerkedünk, akkor igyekeznék összeszedni magam és elmenni, majd állapotomtól függően rövidre zárni, nehogy megfertőzzem, illetve adott esetben még ott helyben egyeztetni a következőt, ha már elsőre nem sikerült "rendesen" találkozni. Ha már többedik, 4-5-ik alkalom, tehát már valamennyire ismerjük egymást, akkor előbb felhívnám, hogy ilyen helyzet van, tudom hogy készült meg minden, de felkelni sincs erőm, halasszuk máskorra ha lehet.

Hőemelkedéssel, lázzal biztos nem maradnék otthon, enyhe náthával sem, influenza, gyomorrontás stb. viszont otthon maradós.

Ja, és mindegyik esetben külön hangsúlyoznám, hogy nem vele van a baj, csak tényleg nagyon kész vagyok. Azt hiszem ezt egy felnőtt ember meg tudja érteni.

22/F

2017. febr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem emlékszem, hogy lett volna ilyen eset.

Gondolom betegségtől függ, hogy lemondanám-e vagy sem. Nyilván egy hányós-szaladós hasmenős betegség esetén lemondanám, de egy nátha miatt nem.

2017. febr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem akarnék beteg emberrel találkozni.
2017. febr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Még nem esett meg, de ha úgy érezném, hogy egy törlőrongy jobb passzban van, mint én akkor valószínűleg lemondanám.
2017. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
48%
Barátom ahogy megtudta hogy beteg vagyok egybol átjött meggyógyítani ez nem randi volt de legalabb olyan cuki:D
2017. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Inkább, mint hogy az asztal közepére hányjak.
2017. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Betegen le hát, simán, gondolkodás nélkül :D Akkor is, ha épp fáradt/nyűgös vagyok, izomlázam van, vagy épp nincs kedvem elmenni itthonról.
2017. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én első randira mentem lázasan, szólni akartam neki, hogy gondolja meg, de végül nem tudtam értesíteni (munkahelyen lettem egyre betegebb), de mivel már hetek óta terveztük a a talit, elmentem. Nem voltam valami nagy formában, és iszonyúan küzdöttem, hogy viszonylag rendben levőnek tűnjek, de egyébként elfeledtette velem kicsit, mert jó volt a randi nagyon. Aztán másnapra 39.2 fokos lázam lett.
2017. febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!