Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sose volt velem ilyen, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose volt velem ilyen, nem tudom mi bajom. Mit tegyek, hogy rendbe jöjjek? Mitől lehet ez? Másnak volt már ilyen? Megbolondultam? :D

Figyelt kérdés

Tisztelt Mindenki!


Talán tini kategóriába kéne írnom, de húsz éves vagyok, max majd adminok átteszik.


A helyzet egyszerű. Szombaton voltam egy bálban, ahol láttam egy lányt, aki most végez abban a gimnáziumban, ahova én jártam két éve. A bálon nem táncoltunk, mert mindenkinek sok dolga volt stb. De később a nép nagy része átvonult egy after partyra, ahol egy-két percig valami véletlen folytán táncoltam ezzel a lánnyal. Nagyon csinos, és igazából mindenkinek jó véleménye van róla bárkit kérdeztem.


Így amikor láttam, hogy indul haza, akkor már kint, ahol nem üvölt a zene, akkor oda mentem hozzá, és megkérdeztem a teljes nevét, hogy elhívhassam randira. Ezt is teljesen őszintén közöltem vele, hogy tetszik és azért kérdezem a nevét, mert randira szeretném hívni. Nagyon segítő kész volt és kedves. Tényleg szimpatikus volt, és mondta is, hogy tudja ki vagyok stb, mert emlékszik rám.

Aztán másnap este beszélgettünk egy egész jót facebookon. De azóta nem adott időpontot erre a hétre, mert azt mondta, hogy nem ér rá a tanulás miatt. Mondtam, hogy oké, de akkor jövő hétre szeretnék egy időpontot és kész. Azt mondta, hogy nem akar így előre mondani semmit...


De ez még akár oké is lehet, mert korrektnek tűnik stb. VAGY annyi, hogy csendben amúgy koptat. De a lényeg nem is ez.


A helyzet az, hogy fogalmam sincs, hogy miért, de már tegnap kezdődött és ma egyre rosszabb már, de gyomor görcsöm van szinte folyamatosan. Feszül a hasam, és iszonyat izgulok folyton, hogy írt-e. Alig beszéltünk élőben pár sort, TÉNYLEG fogalmam sincs mi történik. Mintha egyre jobban belelovalnám magamat, de nem tudom miért. Időm se lett volna, hogy beleszeressek vagy valami. Nem is ismerem eléggé. Tisztára zavar viszont, hogy nem tudok vele beszélgetni. Ha írok neki válaszol pár sorban, de eltűnik megint a netről órákra. Biztos tanul vagy bármi. Nem akarok nyomulni nagyon, de az ideg szét vet és nem tudom, hogy miért. Mi lehet ez? Enni nem tudok, de hasam háborog, hogy éhes... Már odáig jutottam, hogy idegességemben takarítok (az már a mélypont hölgyeim és uraim :D )... Ezt mindössze két nap alatt. Amikor nem itthon vagyok, akkor azon agyalok, hogy vajon írt-e facebookon. Ha nem vagyok net közelben akkor is. Nem tudom mitől van ez a bajom, és miért nem múlik el.

Ha lesz@rnám, akkor tudom, hogy gyorsabban telne az idő, de hiába próbálkozom valahogy az agyamba égett...

Öhm... és évek óta nem éreztem ilyent szerintem. Ha éreztem ilyet valaha, pedig voltam már szerelmes kettő darabszor. De ilyen has görcsöm még nem volt, meg konstans izgulás. Attól tartok idegességemben baromságot csinálok, és még mielőtt bármi lenne elijesztem. Gyáh! Megbolondultam? :D



2017. febr. 6. 23:16
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan valamiert nagyon akarod ezt a lanyt pedig nem is ismered de amit eddig lattal belole az neked megfelel. Nyilvan szeretned hogy osszejojjon.
2017. febr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

De kihalok, hogy ennyire.

Semmi racionális indokom nincs ilyen viselkedésre vagy érzelemre.

... áh.. mindegy. Le kéne lőnöm magam. Azt hittem ismerem magamat, de ez valahogy meglep, hogy ilyen történik velem. Azt hittem kinőttem az ilyenből, de úgy tűnik tévedtem... :/ :(


amúgy ha nem egyértelmű 20 F

2017. febr. 6. 23:22
 3/52 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Az szerelemből, érzelmekből nem lehet kinőni.
2017. febr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó tanács, vagy nyomatékosan valahogy kitalálod hogy lehetne találkozóra hívni vagy elfelejted. Több mint két éve ilyesmit eljátszottam, megbeszéltük hogy találkozunk, annyit írtam neki hogy szóljon ha ráér. Gondolhatod hogy azóta is szól.

Olyan nincs hogy valaki ne érjen rá egy pár órára egy héten, ha a helyedbe lennék és hárítana, akkor megkérdezném neki hogy akar-e találkozni egyáltalán, vagy ha nem, akkor mondja meg. Legyél határozott, én nem voltam az és elég szar így, de tanultam belőle. 22/F

2017. febr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

#4


Ne viccelj, első beszélgetés alkalmával lazán beközöltem, hogy randira hívás miatt beszélgetek vele. Ennél mi a konkrétabb, határozottabb? Egyelőre megvárom, amíg a héten már ne legyenek dolgozatok. Ha jövőhéten is koptat, akkor rákérdezek. Addig meg lenyugtatom magamat, vagy gyomorfekélyt kapok.

Lehet ettől gyomor fekélyt kapni? :O

2017. febr. 6. 23:34
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabb távon ha nem eszel akkor lehet, amid van ez csak gyomorideg. Tudom milyen, nekem mindig ez van. :D
2017. febr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen igazam, de szerintem ez kuka. Két dolog miatt is: ha fontos lennél neki, nem 2 sorban tudná le a beszélgetést, hanem időt és energiát szentelne rád. A másik, hogy ha bejönnél neki, mindenképpen ő maga ajánlotta volna fel a neki jó időpontot, ez a nem akar előre mit mondani finom terelés, hárítás. Szóval...mérlegelj és dönts!
2017. febr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%

Haha teljesen ugyanazt élem át, amit az utolsó részben leírtál. Nagyon szánalmasnak érzem magam :'D Pedig gondolatban legkevésbé sem érdekelnek az ilyen fajta lánykák.


Megoldás: Felejtsd el a csajt, ha találsz helyette mást, hamar menni fog.

Amire akarod, van időd.

Szinte biztos lehetsz benne, hogy nem akar tőled semmit. Gondolom a külsőd miatt kaptál egy esélyt, de nem jöttél be neki a fészbukos' beszélgetés alatt. Fogadd el, elb*sztad, vagy buta a csaj.

Tényleg teljesen fölösleges ilyenekkel foglalkozni, nagyon sokat ártasz ám magadnak

2017. febr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%

ja

20/f ))

2017. febr. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%

Az első válasszal egyet értek. Valamiért nagyon akarod, valószínű, nagyon megvolt az összhang, legalábbis te úgy láttad és szeretnéd, hogy kölcsönös legyen. Valszeg az is benne van, hogy "ezer éve" nem volt ilyen élményed, és ezért még nagyobbat üt. Miért ne lehetne szerelem is akár? Szerelem első látásra.

Én is voltam már így, csak lányban, ami még rosszabb, mert akkor még a randira hívás is meredek mutatvány. De a "gyomorbaj" érzés megvan, nyugi. :)

2017. febr. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!