Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam le a buszsofőr...

Hogy szoktassam le a buszsofőrt, hogy ne udvaroljon állandóan?

Figyelt kérdés

3 éve (úristen hogy megy az idő) vagyok bejárós, azóta folyamatosan nyomul.

Eleinte csak kimerült abban, hogy tök hangosan köszöngetet, meg a tükörben nézegetett. Aztán mondogatták, hogy mikor megyek hátra mindig a seggemet nézi...

Ez még gondoltam belefér...

Nagyon nem akarok bunkó lenni, mert sokszor megvárt reggelente vagy felvesz a zebránál, ha késésben vagyok. Muszáj ezzel a busszal járnom.

Aztán eljátszotta, hogy nem nyitotta ki az ajtót, mikor le akartam szállni. Meg a derekamat fogdosta mikor bérletet adott. Leállítottam, meg mondtam hogy van barátom. Ez volt kb. másfél éve.

Most megint csinálja. Minden reggel, hogy milyen csinos vagyok...A hajamat birizgálja leszálláskor, így majdnem lezökött a lépcsőn.

Hányszor kell szólni hogy abbahagyha? Egyáltalán nem jön be.


2017. szept. 6. 21:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%
Én a helyedbe elmennék a volánhoz,kérnék valami főnök félét és elmesélném!! vagy felszállítanék 1 ismerős nagydarab pasit és mikor csinálja odasétálna hozzá,na most hagyd abba míg bírod!!!
2017. szept. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szólnék a főnökségnél nevestül, hogy a Józsi nevű sofőr nem hagy békén, taperol, zaklat, legyenek szívesek elbeszélni a fejével, de jobb, ha kirúgják.
2017. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja. és vedd fel videóra. ami ugyan törvénytelen, de bizonyítja..faszé' nem rúgod tökön??
2017. szept. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Írásban tegyél panaszt a busztársaságnál, a rendszám, járatszám (vagy akármi) megjelölésével.
2017. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Híd el a barátodat, majd az szétveri.
2017. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
*v
2017. szept. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!