Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szellemileg visszamaradottab...

A szellemileg visszamaradottabbak tudják magukról, hogy valami nincs velük rendben?

Figyelt kérdés
Vagy pedig ezt nem fogják fel és úgy gondolják, hogy teljesen ugyanolyanok mint a többiek?

2016. szept. 23. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Molnár Krisztián a világ legnormálisabb emberének tartja magát. Sőt, kifejezetten jó humorúnak, érzőszívűnek írta le magát, amikor magáról kérdezték. És az életvitelében sem lát semmi kivetnivalót.
2016. szept. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem olyat, aki enyhén vagy közepesen volt fogyatékos, de kb. tudta magáról, hogy "hülye". De ettől nem lett szomorú, amint láttam. :)
2016. szept. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbben igen.

Látják, hogy gyengébben teljesítenek, mint a társaik, általában tisztában vannak vele, hogy bizonyos képességeik terén elmaradnak a többiektől.

Persze, ahogy #1 is mondja, köztük is van olyan, aki azt hiszi magáról, hogy ő a jóisten. Bár szerintem ez inkább a rémes természetük, elkényeztetettségük, és nagyképűségük miatt van, nem közvetlenül a fogyatékosságuk miatt.

2016. szept. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
#2: Egyik nagyon jó lány barátom speciális nevelési igényű, 18 évesen fejezte be a speciális általános iskolát, de amúgy egy tüneményes lány. Tudja magáról, hogy milyenek a képességei, óriási a szorgalma, és emberileg nagyon értelmes. Tisztában van a képességeivel, és ennek tudatában akarja a legjobbat kihozni magából.
2016. szept. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1:

Rákerestem ki ez a Molnár Krisztián. Szerintem szellemileg visszamaradott aki szerencsétlenen röhög.

2016. szept. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!