Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy legyen a karacsony nalunk?

Hogy legyen a karacsony nalunk?

Figyelt kérdés

2 honapna vagyunk egyutt baratommal.

Neki nem elnek a szulei,es nagyszulei sem mar.

Teljesen egyedul volt mult szenteste is. A szivem szakad meg mikor arra gondolok...nem akarom hogy egyedul legyen viszont hazahozni sem kellene mert az en csaladom nem az a minta csalad..szoval picit szegyellem oket.

Hogy legyen szerintetek a karacsony? Legyek vele szenteste?

Csak akkor meg ugye itthon vannak a nagy kajalasok meg jonnek feltesomek..

Szerintetek?

En Pesten elek mar albiban,dolgozom es egyetemre jarok, baratom is dolgozik de o alapbol Pesti.

Egyedul el egy nagy lakasban ugye ami ra maradt.

Hogy legyen? Ti mit tennetek?

23/F

21/L


2017. szept. 12. 13:48
 1/8 A kérdező kommentje:

Legyek vele szenteste es akkor karacsonykor meg haza? Igy jo? Vagy hogy legyen?

Annyira ciki lenne hazahozni,foleg hogy tesomnak van egy hulye stilusa,meg skizofren..es eleg erdekesen tud viselkedni es nem akarok kellemetlenseget.

2017. szept. 12. 13:50
 2/8 A kérdező kommentje:

Mert igazabol terveztuk hogy veszunk hozzajuk jo nay fat.

Meg diszeket,meg sutunk mezeskalacsot..:)

Szoval mar tervezgetunk mivel en imadom a karacsonyt .

Ugyhogy valamelyik nap egyutt leszunk csak kerdes hogy melyiken?

Szenteste semmikepp nem akarom egyedul hagyni.

Gondoltam arra is hogy meglepem magunkat egy wellnessel 2 napra..es akkor nincs kellemetlenseg.

2017. szept. 12. 13:59
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasi hibakert. Telefonrol vagyok
2017. szept. 12. 13:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Nerkem úgy logikus, hogy vele is vagy és otthon is, nyilván nem egyszerre. Mivel szenteste van a családi mindenféle, ezért akkor szerintem legyél otthon.

2 hónap még oly kevés, ezért sem borítanám a családi dolgokat, hanem mennék máskor. Bár nem az időn múlik (s lehet, hogy rég jóbarátok vagytok, csak 2 hónapja együtt) és nem ismerem a családi viszonyaidat, van, amelyik családtól én direkt menekülnék s van, amelyik félévre rámszállna, ha nem lennék ott karácsonykor...etc.

Ha előtte találkoztod, remélhetőleg a magányos szentestéje sem lesz oly magányos, hisz melengeti az emléked, de ha utána, az is lehet jó, mert tud minek örülni előre... Nem mintha halvány fogalmam lehetne az érzéseiről, ez is nagyon egyedi. Nekem pl. nem gond egyedül lenni karácsonykor, nagy gyakorlatom van benne, bár van egy traumatikus élményem a múltból. De nem vagyok érzékeny, míg van, aki nagyon az.

Te tuti érzékeny és szerető szívű vagy, hisz nagyon sajnálod a párodat a karácsonyi egyedüllét miatt. Ez szívmelengető, mindenképpen tartsatok saját karácsonyt, bizonyára értékelni fogja :)

2017. szept. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi Karacsony masnapjan megyunk rokonokhoz (szulok, tesok), vagy jonnek ok hozzank. A Szenteste a csalade, esetedben a fiue...
2017. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nalunk meg ugye ez mashogy szokott lenni.

Nalunk 24.-en nagy fozesekbem vagyunk anyuval,

,feldiszitjuk a fat, tesomek jonnek delutan, vacsorazunk,beszelgetunk, ajandekozunk.

Mert tesomeknal is a feleseg pont ugy van mint baratom.

Hogy senkije nincs.

21 evesen meghalt neki is mindenkije ezert a kisfiut szem elott tartva itt nalunk szoktunk magy karacsonyt csinalni es akkor kapja meg az ajandekait. Ide jon hozzank neki a jezuska.

2017. szept. 12. 14:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves 5, a csalad szerinted a 2 honapja tarto pasi?! A te csaladod mindig az akivel aktualisan egyutt jarsz egy kis ideje?

Kedves kerdezo, ha annyira szereted a karacsonyt es ilyen kedves szokasaitok vannak, es ennyire varod, nem ertem miert szegyelled a csaladod...komolyan. Ha te ennyire elvezed es varod a csaladi karacsonyt, kerdezd meg szuleidet hogy hazaviheted-e a fiut is hozzatok.

Dr lehet hogy a sracnak esze agaban sincs karacsonyozni, van aki nem szereti a nagy csaladi unnepleseket, foleg ha nincs hozzaszokva.

2017. nov. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 - Igen, elvi sikon a csalad a parome, ertekrendi kerdes, hogy mennyi ido utan elvez prioritast. Ket honap pont az a fazis, amikor meg tombol a szerelem, mivel fiatal a kapcsolat. A fene megenne az egeszet, ha a "csak" ket honap miatt hatterbe sorolnam azt, aki talan a gyerekeim apja (nalam anyja) lehet egyszer.
2017. nov. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!