Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Heeelp! Nálunk az a szokás...

Reni a király kérdése:

Heeelp! Nálunk az a szokás van hogy az iskolába karácsonyra mindig húzunk és idén az ofőmet húztam aki matek és fizikatanár egyben, de nem tudom hogy mit aggyak neki. Ti mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
karácsonyi, ajándék

2014. dec. 14. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valamit, amiről tudod, hogy érdekli. Én imádtam tanárt húzni mindig. :) Egy regény, receptkönyv, bármi, amiről tudod, hogy szereti. Illetve legye benne valami kézzel készített dolog is szerintem, én mindig hímeztem tanároknak. :)
2014. dec. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oké. De nem tudom annyira hogy mit szeret. mert már egy kicsit túl idős, sőt még férje sincsen.
2014. dec. 14. 13:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Mennyi az a túl idős? :)
2014. dec. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most nem az a lényeg hogy milyen idős, hanem az hogy.mit adjak neki!!!!!
2014. dec. 14. 19:37
 5/12 anonim ***** válasza:
De a korából is ki lehet indulni, ezért kérdeztem... :D
2014. dec. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát nagyábból 45-50 év körül lehet. De ez miért ennyire fontos??
2014. dec. 14. 19:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért mert mondjuk egy 80 évesnek már nyilván ne vegyél receptes könyvet. De szerintem így például simán lehet valami érdekeset: mondjuk egy olyat, amiben csak karácsonyi receptek vannak, vagy csokisak, vagy ilyesmit. De mindenképp legyen mellette valami s.k. dolog is, hímezz, vagy süss sütit, vag,y készíts karácsonyfadíszt, vagy valami. :)
2014. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én nálam a tanár mindig filcet kapott meg könyvet
2014. dec. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Filcet???? Hát azzal meg mi a fenét csinál???? Màs több ötlet??? Ha viszont mégis lenne akkor gyorsan írjatok mert péntekre kell!!! :->
2014. dec. 17. 16:22
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! már több ötletet nem kell küldenetek mert vége van!!! az ofőm nagyon örült minden ajándéknak!!! ha kérdésetek van akkor tudjátok mit kell tennetek. ♡♡ ;-)
2014. dec. 19. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!