Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a One Directionban...

Szerintetek a One Directionban nem szerették Harryt?

Figyelt kérdés
Tudom buta elképzelés, de pl. Harry instáján alig van kép a fiúkról. Luie instája tele van képekkel amin Liam és Niall is szerepel viszont Harry talán egy képen van rajta. Zaynről nem is beszélve. Vajon az 5 fiú kapcsolata nem is volt olyan felhőtlen? Vagy csak megjátszották magukat? Nagyon szeretem őket, de ez olyan fura:(

2017. szept. 12. 19:00
 1/8 Aurore válasza:
Szerintem szerették egymást csak nem biztos hogy minden platformon egymást akartak mutogatni
2017. szept. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
62%

Szerintem szerették őt, bár mivel a videókon és interjúkon végig figyelte őket a közönség, ezért csak ők 5-en tudhatják igazán, hogy milyen is volt a köztük lévő kapcsolat.

Ennek ellenére szerintem ha 5 éven át együtt dolgoztak és szórakoztak akkor elkerülhetetlen hogy megszeressék egymást.

2017. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
A one direction egy mesterségesen összerakott fiúbanda. Nem ismerték egymást a műsor előtt, utána meg bekerültek a gépezetbe ahol barátkozásra nem sok lehetőség volt. A haknikörutakon csak a színpadon találkoztak azon kívül meg médiaeseményeken, meg esetleg a stúdióban esetleg összefutottak. Ennyi. Most hogy ez alatt milyen kapcsolatok tudtak kialakulni az jó kérdés. Az biztos hogy ez az egész fiúbandás dolog a többségnek nem volt ínyére csak így akartak befutni. Azt meg megint megtudhatjuk hogy ki hogy élte meg. Zayn meg Harry kb úgy hogy a többiek az ő hátukon másztak fel, a többieknek meg nyilván ez nem tetszik.
2017. szept. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen én is ugyan erre gondoltam😕

Nem hiszem, hogy igazán szerették egymást akkor nem oszlott volna fel😕

2017. szept. 21. 20:21
 5/8 anonim válasza:

Tudom, ez egy régebbi kérdés, de azért válaszolok.

Nem, a srácok barátsága nem volt olyan erős, mint azt a kamerák előtt mutatták, azonban Harry nagyon kedvelt volt a bandában, Zayn és Harry barátsága pedig egyáltalán nem volt a legnagyobb. De biztos, hogy Harryt szerették. Bár 2015-ben Louis és Harry eltávolodtak, talán akkor volt az a "korszak", mikor Harryvel kevesebbet barátkoztak, meg ilyenek, egyedül talán Niall volt az, aki egyáltalán 'szórakozgatott' Harryvel. Meg szerintem Zayn távozása után is egy kicsit szétszéledtek.

2017. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Harry sosem volt az az ember, aki a médiát csak úgy előszeretettel használta, és az idő múlásával ez egyre tisztábbá vált. Ő egyszerűen nem az a típus, aki kiborogatja az életét a közösségi médiára, szóval szerintem csak ez az oka annak, hogy nem látsz sok képet az instagramján a többi fiúval. ui: a One Direction nem oszlott fel.
2017. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már ezt a hülyeséget, hogy nem oszlott fel. Oké még nem hivatalosan, de én 80%-ig biztos vagyok benne. Minden fiú szólókarrierbe kezdett. Ráadásul nem lesznek ismét 17-18 évesek. Bőven kimaxolták az időt együtt. Biztos lesz még valami emlékkoncertjük, hisz nagy bevétel lenne nekik. De mind a négyen más-más zenei stílust képviselnek. El kéne végre fogadni a tényeket és nem hitegetni magatokat:)
2017. nov. 5. 09:49
 8/8 anonim válasza:
100%

Á-Á-Áljunk meg egy szóra!


1. Mi az, "Hogyha szerették volna egymást, nem oszlottak volna fel"? Ez akkora barmoság. Nem azért oszlottak fel, mert Ők 'Hű de utálják egymást', hanem mert Simon hatalmas elnyomásban tartotta Louist és Niallt (számold csak össze a szólóikat az albumon, ráadásul Lou az egész X-faktor alatt, egy szólót sem kapott)

2. Igen feloszlottak, de nem, nem véglegesen. Ha a médiának nem hiszel, csak pillants fel a fanoldalakra, VIDEÓS BIZONYÍTÉKOK vannak, amikor azt mondják, hogy vissza jönnek, biztosan, de még nem tudják mikor. Főleg nem 2020-ban.

2019. aug. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!