Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek verekedjek vagy sem?

Szerintetek verekedjek vagy sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van itt a környéken két cigány lány olyan 11 12 évesek lehetnek nah az a helyztet hogy kötekednek velem szólogatnak be amikor jövök haza suliból ma is pl na mivan gyere verekedjünk ilyenek jönnek be az utszába is miattam hogy megverjenek . Én mindig ugy csinálom hogy mintha nem hallanám amit beszélnek nekem egyszer hátha leállnak de ezek nem fognak én nem félek tőlük legszivesebben odamennék ugy megtépném őket hogy na de azért ezt nem szeretném mert nem szeretnék lessüllyedni a szintjükre láttam a házukat tiszta mocskosok fuj .. Kérdés : mit is lehetne ilyenkor csinálni ? Verekedni nem szeretnék de gyávának se szeretnék látszani aki nem mer vissza szolni . én meg már nem birom ezt a folytonos utánam jönnek hogy megvernek . én 13 vagyok egymagas velük szinte. Valaszokat elore is koszi ha lehet kort is irjatok

2017. szept. 13. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Menj haza más útvonalon.
2017. szept. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
1es egy szimpla gyáva . Kérdező , te amatőr vagy , a nulla embereket elsőként elhajtod a sunyiba és közben leégeted ha újra próbálkozik berúgod a képüket . A suttyóknak ez jár . Nem kell flancos üres dumákkal jönni , most levered őket keményen és nincs később gondod . Mert ha egy tolvaj ki akar rabolni vagy egy senkiházi megfogdos nem süllyedsz le a szintjükre nem rúgsz alájuk és átadod a holmidat ? Ugyan már , ha mersz akkor megrángatod őket , legyen az pár csaj vagy fickó akár gyipszik akár nem .
2017. szept. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Verekedni nem jó dolog,


Am ha megvered őket jön a családjuk.., ha vesztesz nem az lesz az első alkalom hogy megvernek


Eddig jól csináltad ezután sem kell a lanybunyo

2017. szept. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Az a gond, ha egyet megversz, legközelebb az egész pereputty jön érted. Tedd csak, amit az 1. tanácsolt.
2017. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

És gondolom a második nem él olyan helyen ahol van a fajtajukbol

3.kommentelo

2017. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Dugd a fülhallgatót a füledbe, ne is nézz rájuk, csak menj el. Kár hogy nálatok nincs polgárőrség vagy valami hasonló, nálunk itt furikáznak, s ilyen helyzeteket megoldják.
2017. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó de jó nektek :)
2017. szept. 13. 18:17
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Kerüld őket, mert olyanok, mint a jakuzák. :D
2017. szept. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Utszába? :D
2017. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha van barátnőd, barátod, ismerősöd, családtagod, bárki, menj vele haza, akár többel is, lássák nem vagy egyedül.De meg se halljátok amit mondanak, beszélgessetek vidáman, mintha nem is látnátok őket.

Mivel ők ketten vannak, erősebbnek érzik magukat nálad, mert te egyedül vagy. Ez is azt mutatja hogy gyávák. Hátha elijednek, ha másokkal látnak.

De szerintem se menj bele verekedésbe, mert utána jön a családjuk.

2017. szept. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!