Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan verekedjek?

Foxy The Pirate Fox kérdése:

Hogyan verekedjek?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, és van egy gyerek aki egyfolytában basztat. Arra gondoltam, a következő esetnél kicsit komolyabban megleckéztetem. Az ciki, ha állba verem, aztán elfutok?

2016. dec. 13. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Az felettébb ciki lenne ha elfutnál, de semmilyen verekedésre nem biztatnálak, inkább vágj vissza neki valahogy.
2016. dec. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Someone Alone ***** válasza:
100%
Igen, az.
2016. dec. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is ha nem akarsz sunyi lenni akkor nem meglepetésből csapsz le neki hanem kihívod verekedni. De semmi se garantálja hogy nem tud téged fél kézzel szétkapni. Elfutni nagyon gáz. Egyfelől a méltóságodnak oda, másfelől akkor ha hazáig futsz is holnap megtalál.

Gondolom még soha nem verekedtél. Itt most bármilyen profi küzdősportos tanáccsal elláthatunk hidd el, nulla tapasztalattal nem fog beválni. A verekedés olyan hogy azt gyakorolni kell hogy fejlődjön az ember. Vagy élesben, vagy szerencsésebb egy küzdősport keretei között ahol nem szednek szét a kelleténél jobban.

Emellett szerintem a verekedést mindenképpen kerüld. Ez csak végső megoldásnak jó.

2016. dec. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy. Nem szép dolog. Verd meg IQ-ban.
2016. dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy ne verekedj. Szólj az osztályfőnöködnek.


Egyébként meg, igen, elég ciki lenne ha elfutnál. Gyávaság jele.

2016. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kezdj el küzdősportot tanulni. Az önbizalmadnak is jót tesz. Elfutni pedig, ha a testi épséged a tét, én letojnám, hogy ciki-e vagy sem. :D Tiniként, ha kellett (2x fordult elő), akkor nem verekedtem, hanem igyekeztem egy ütéssel elintézni a támadót: egyik esetben tökön rúgás volt, a másikban egy fog kiverése. Az ellenfélnek nem volt kedve folytatni. :D Olyan voltam, mint te, velem is szívóztak.


23N

2016. dec. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
Pont hpogy az árulkodás lenne a gyávaság és a ciki.
2016. dec. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Nézd meg a Daredevil első évadát. Az felér egy önvédelmi képzéssel. Majd meséld el, hogy sikerült:D
2016. dec. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Kit érdekel.

Miért futnál el?

Miért ilyenben gondolkodsz? Pár lépést kihagytál.

2016. dec. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A verekedés sohasem kifizetődő, mert mindig van egy nagyobb, erősebb, gyorsabb és egyszer úgyis sírás lesz a vége. Ameddig fizikailag nem fenyeget, tehát nem lök fel, nem üt, nem rúg, addig max. szóban felelj neki. És ettől még lesznek hülyébbek is az életben, szóval jobban jársz, ha kiröhögöd és utána nem foglalkozol vele. Ha a munkahelyeden bsztat majd a főnököd azt se verheted szét.
2016. dec. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!