Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Verekedjek?

Mit tegyek? Verekedjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A suliban van egy csaj.Folyamatosan leszól mindenért,fenyegetődzik hogy megver,szid,és próbál nyilvánosan megalázni mindenki előtt.1 évvel fiatalabb nálam.ő tipikusan az a fajta lány,aki nagyzol a semmin,mindenkit lenéz,és óriási nagy egóval rendelkezik.És meg az a fajta lány vagyok,aki nagyjából visszafogottabb,nem szólok le mindenkit(főleg nem ok nélkül,de különben sem).DE viszont nem vagyok képes megvédeni magam.Visszaszólni vissza szoktam,de nyilván az ilyen embereknél ez nem ér semmit.Ez az egész ott kezdődött,hogy a csaj,nemrég jött ide,és annak az egyik oszt.társa utál engem(ne kérdezzétek miért,én se tudom..:/),és az elkezdett rólam neki pletykálni.Hogy én ezzel a fiúval jártam,és mindent kitalál rólam,ami nem igaz.most meg az van hogy a csajnak azt pletykálta valamelyik rólam,hogy meg akarom lopni.AMI NEM IGAZ!Semmi okom sem lenne rá,mivel mindenem megvan amire szükségem van,és igen is jól élek!Nem vagyok gazdag,de minden megvan ami kell.na és a lány ezt el is hitte.És emiatt is folyamatosan kötözködik velem,mindennek elhord,és folyamatosan cshesztet azzal a fiúval akivel jártam.Volt mikor hazamentem,erre megállított az iskola kapuja előtt,és megfenyegetett hogy megver,és a kis barátnőivel mindennek elhortak.Akkor megmondtam neki,hogy EZ NEM IGAZ,semmi okom sincs rá féltékenynek lenni,és NEM akarom meglopni.Ugye ezt nem hiszi el.Ma is mindennek elhordott.De én ilyenkor nem tudok úgy visszaszólni,hanem elkezd remegni a lábam a dühtől,és azonnal el akarok onnét menni.DE eldöntöttem valamit.Most már meguntam,és ha megint bántani mer megverem.Csak egy a szépséghiba.A szüleim nagyon ellenzik a verekedést,mert nem akarják hogy az igazgatóiba kerüljek.De én meg úgy vagyok vele,ha neki megyek felpofozom,megszaggatom,és egy gyomorszájast kapna tőlem.Abba senki se halt bele.Tudom jól,nem ez a legjobb megoldást,de már nem bírom tovább,hogy napi szintem görcsösen megyek iskolába...:c Mit gondoltok,mit tegyek?(bocsi hogy hosszú lett)

13/L


2016. márc. 11. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Verd meg, ne nagyon de azért tudja mán hol a helye

A végtelenségig csak nem türhetsz neki

2016. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem meg sz@rd le.
2016. márc. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 acelsziv ***** válasza:

Talán szembesítened kellene azzal aki pletykált neked, hogy mondja meg, honnan szedte az ökörségeit. Mert hiába vered meg a csajt, ha egy harmadik fél továbbra is fűti a hülye agyát. A pletykás kis szemetet intézd el.

Esetleg vond be az osztályfőnököt is. Mondj el neki őszintén mindent.

2016. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most én egyetlen jó tanácsot tudok neked adni, habár igen csak fiatal vagy még. Engem sok éven keresztül csesztettek olyan korban, mint te vagy. Sem a visszaszólás, sem a fenyegetés nem működött. Verekedni nem nagyon mertem. Azonban én azt ajánlom neked, hogy mutasd meg, hogy ki az úr a háznál, vágj neki oda párat, hogy észhez térjen. Ha megint jártatja a száját, akkor megint kapjon, azonnal. Csak így fogod tudni rövidre zárni ezt. Ha nem teszed meg, egészen addig fognak kínozni, amíg abba az iskolába jársz. Aztán persze később ebből lelki eredetű problémáid és kemény önbizalomhiányod is lesz. Megoldás a verés.
2016. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves 3.válaszoló:

Köszi a válaszod,én is erre gondoltam,de sajnos nem tudom ki pletykálta ezt rólam.Tippem van,de 100%-ig nem tudom.:(


4.válaszoló:

Köszi a válaszod,igazad lehet.Én is így vagyok vele,hogyha nem teszek semmit,nem fogja ezt felfogni.Még ez+1 évem van ebben a suliban,de már 5.-es korom óta mindig csheszet valaki.Minden évben más...Sajnálom ami veled történt.Igazából most sincs semmi önbizalmam,mert ezek kiölték belőlem.De már nem fogom tűrni.

2016. márc. 12. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Nem kell drasztikus dolgokra gondolni. Egy pofon, egy kis hajtépés, ilyesmik. Esetleg lábon rúgás, könyvvel fejbe vágás. A legjobb az, ha úgy csinálod, hogy ne tudja kiverni a hisztit. Esetleg olyankor, mikor nyomás alatt van, például óra alatt. Nem kell, hogy ő kezdeményezzen, egyszerűen kezdd el csesztetni, először csicska pofonokkal kezdjed, olyan lekezelő formában.
2016. márc. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!