Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti jártatok már ugy hogy...

Ti jártatok már ugy hogy azért pisiltetek be mert a wc előt lassan haladt a sor?

Figyelt kérdés

2017. szept. 15. 01:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem, meg soha nem jartam igy, pedig mar szultem is haromszor. Talan probalj meg intim noi tornat, hiszen a zaroizmaid nagyon gyengek lehetnek.
2017. szept. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
én nem, te jártál így?
2017. szept. 15. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
fordulj orvoshoz szerintem.
2017. szept. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Így nem, de egyszer bepisiltem, mert már akkor is kellett, mikor elindultam haza, de inkább siettem a buszhoz, ám a busz dugóba került és a szokásoshoz képest vagy kétszer annyi idő alatt ért haza... A legidegesítőbb az volt, hogy a wcig is eljutottam, de levetkőzni már nem bírtam.



Plusz 11-12évesen a takarító nem engedett el a wcre az iskolában, mert sokáigmaradtunk és ő már feltakarított.. Akkor bepisiltem a házunk előtt.

Megy egyszer 7 évesen a tanítónő nem engedett el és valahova mentünk az osztállyal és az utcán bepisiltem.



Szóval szerintem simán lehet, ha túl későn indulsz el és váratlanul nagy a sor...

2017. szept. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

#4

Hat akkor nem csak az en gyerekkoromat keseritettek meg a takarito nenik.

Kesobb felnott koromban is eszrevettem hogy mndenutt ok parancsolnak, meg a fonokot is kiosztjak... :-D

Bocsanat az offolasert.

2017. szept. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Nem. De a repülőt már majdnem késtem le ezért. Pont akkor mondták be a nevemet, amikor kijöttem.
2017. szept. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
70%
Sor miatt nem,de a wc-re sietve igen.
2017. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
és az milyen, azt is írjátok le mi történt utána:D
2017. szept. 17. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát mi történt volna?

Levettem a piszkos ruhát, bedobtam a mosógépbe, felmostam a padlót és lezuhanyoztam.

2017. szept. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Laktozos vagyok, egy holggyel megittunk egy (marmint egy-egy) "laktozmentes" kavet es mindenki ment a dolgara. 5perc utan megjott az elso inger, szepen lassan a masodik is, a lepcsohazban jott a harmadik, ott megijedtem, de tuleltem.

Rohanas fel, ajto nyit (jo kulcs, jo pozicio, amen), wc, nadrag es azzal a pillanattal "festettem" at a csempet, a budit..

2018. ápr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!