Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Produktív hétköznapok kialakít...

Produktív hétköznapok kialakítása, nektek hogy nézne ki?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben eléggé szétcsúsztam, most próbálom összeszedni magamat. Arra gondoltam valami hetirend,napirend szerűség jó lenne, de nem az a percre pontos, hanem csak hozzávetőleges.


Jó lenne ha minden nap hasznos dolgokkal tölteném el, viszont eléggé halogatós típus vagyok. Fejben sok mindent csinálnék de gyakorlatban meg elmarad... :D


Ti milyen időtöltésekkel töltenétek ki a hétköznapjaitokat? Suliba járok, így hétfő keddem teljesen be van osztva, de a hét többi napján ráérek.



2017. szept. 16. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Miért akarsz másokra hasonlítani?:D Mindenki másképp tölti be a napi rendjét, másképp produktivizál. Számomra hasznos dolog sport, amiben elég gyengének is tartom magam, de probálok megerősödni, eddig is sikerült, de majd még tovább. Emellett olvasás, hasznos, értelmes könyvek keresése, amelyek szórakoztatóak is tudnak lenni. Emellett rajzolás, animáció, ami produktív számomra.

Neked mi az a sok, amit csinálsz fejben és miért nem valósítod meg? Miért tőlünk kérsz ötletet, ha neked is vannak elképzeléseid arra, hogy mit csinálhatnál?:D:))

2017. szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem hasonlítani szeretnék másokra, csak mások napi/heti rendjeit valamiért motiválónak tartom olvasni. :D


Meg igazándiból kíváncsi voltam hogy itthon foglalkoznak-e hasonlóval az emberek, mert pinteresten meg youtubeon elég jó cuccok vannak ilyesmi témában. :D

Pl, van olyan oldal ahol ellehet olvasni a sikeres emberek reggeli rutinjaikat. :D


Olvasni én is szeretek de valahogy nem találtam egy ideje jó könyvet. Tudsz esetleg valami jó oldalt? Vagy hogy szoktál újat találni? :D

Festeni festegettem, és született néhány egész meglepő alkotásom. Rajzolni még nem kezdtem el de abba is el szeretnék mélyülni.

Én jógázok, meg saját testsúlyos gyakorlatokat szoktam, de igazándiból csak az egészség megőrzése érdekében.


Utolsó kérdésre, na igen ez az amit nem tudok :D

2017. szept. 16. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Írj egy listát a feladatokról

Minden feladat mellé annyi üres kockát tegyél, ahányszor el szeretnéd végezni a héten/ hónapban

Ha egyszer megcsináltad, pipálj ki egy kockát

Így nem leaz beosztva, hogy pl szerda 15:00 és péntek 13:00 torna, de látod, hogy keti kétszer csinálnod kell, s még hány alkalom van hátra

2017. szept. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jóó köszi! :D
2017. szept. 16. 22:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Szívesen :)

Aztán a Pinterest nevű oldalon is vannak jó tippek, hogy hogyan tudsz az időddel megfelelően gazdálkodni, csak a megfelelő kulcsszavakat kell megtalálni és beírni 

2017. szept. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!