Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A huszonévesek körében tényleg...

A huszonévesek körében tényleg ennyien nem isznak egyáltalán nem?

Figyelt kérdés

Én szeretek beülni hangulatos helyekre (de picit késdobálós kocsma is lehet még), és egy-két korsó sör, pohár bor, esetleg koktél mellett kötetlenül beszélgetni, hülyéskedni, panaszkodni, életünkről beszélni, picit filozofálni, ami jön éppen.

Azt veszem észre, a környezetemben alig van olyan velem egykorú, aki kapható erre. Inkább üdítő, tea, inkább kajáldában beszélgetés, nem pedig kocsmában...


Ez egy tendencia?


2017. szept. 17. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
isznak most is, csak a kocsmák mentek ki a divatból... se cigzni nem lehet, se játékgép, se kártyázás, már éppen csak piát adnak, azt is sokszor a fiatalok számára megfizethetetlen áron... ezért inkább más helyekre telepedtek át, pl. divat most a romkocsma, vagy vesznek egy hipermárketben pár üveg piát is megisszák valahol buli előtt...
2017. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én a parkban beszélgetésnek és iszogatásnak is híve vagyok, de erre a környezetem abszolút nem kapható (hideg van, bogarak vannak, földre nem ülnek, mit tudom én), vagy egymásnál, de ott teázás és üdítőzés van...
2017. szept. 17. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Rájöttek az emberek hogy nem kell arról szóljon egy társasági összejövetel hogy mindenki leissza magát.
2017. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De arról nem szólhat, hogy két korsó sört megiszunk, és egy hangulatos italozás keretein belül beszélgetünk?
2017. szept. 17. 13:46
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Alkohol nelkul mar nem is tud hangulatos lenni?
2017. szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Miért kell mindenképp alkohol a hangulathoz?
2017. szept. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
61%

Én szinte soha nem iszom alkoholt, csak Szilveszterkor egy pezsgő vagy nagyon ritkán egy kis vörösbor, én magamtól ennyit sem innék, csak ha olyan helyzet van hogy illik koccintani.

Szerintem amúgy azzal még nincs semmi gond ha valaki megiszik egy korsó sört, párom is szokott néha, ha közben tiszteletben tartja hogy én nem kérek alkoholt.

Én is úgy gondolom hogy anélkül is lehet jó a hangulat hogy alkoholt kellene inni. :)

24/L

2017. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!