Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Huszonévesek körében miért...

Huszonévesek körében miért csak a fekete és fehér telefon a divatos? Nagyon sokféle színes teló van és nem értem h fiatalok miért egy gagyi feketét vesznek inkább.huszonéves fiú

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 12:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az okostelefonoknál a szín már csak a hátlapra korlátozódik, azt meg a kutya sem nézi. A Facebook, az Instagram és a Tinder az előlapi képernyőn pörög, a hátlap csak azért kell, hogy ne csússzon ki a kezedből, amíg nyomkodod. Ezért nem is annyira érdekes a telefon színe, mint a korábbi, gombos modelleknél. Főleg akkor, ha tokban van - mert akkor meg nem is nagyon látszik.
2016. máj. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nekem mégis fontos h szép színe legyen . pl noki lumia zöldben sztem marh jól fest meg persze z iphone ok is!!!
2016. máj. 10. 12:19
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Mert a fekete, fehér és az ezüst klasszikus színek. Én csak ezeket szeretem. Elegánsak. A többit gyerekesnek találom.
2016. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem vagyok huszonéves, de huszonéves koromban sem a szín volt az elsődleges, inkább a funkció. Egyszer volt egy matchbox kinézetű piros készülékem, amin még tévét is tudtam nézni, azt valahogy senki nem nézte telefonnak és nyugodtan tarthattam látható helyen is, mert a kutya sem akarta ellopni. :-) Csak egyszer leesett és elromlott, de tudtam rajta tévét nézni, és ez már dual SIM telefon volt.


Ezen kívül egyszer volt egy bordó Samsung kagylótelefonom, és egy fehér szintén kagyló Samsung, ezeket még ma is tudnám használni. Nem a szín volt döntő, mivel ezekből a típusokból csak ilyen színeket lehetett akkor kapni, a minőség volt fontos. Tartalék készüléknek megtartottam ezeket, ha valamikor szükségem lenne rájuk.


Csak aztán két kártya miatt egy tartósabb dual SIM-es készülékre lett szükségem, az már egy fekete Huawei készülék lett, eBay-ről, nem a színe volt a fontos, hanem hogy mit tud és mennyibe kerül. Kb. 10.000Ft-ot spóroltam azzal, hogy nem egy szaküzletben vásároltam meg itthon, hanem külföldről rendeltem be. Kb. 3 éve hibátlanul működik.

2016. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
#2 nekem meg az kell, hogy ne fagyjon le, lehessen használni, ne kelljen 2 óránként tölteni, megbízható legyen. Ha kutyasz@r a márkája és libafos színű, akkor is megvenném... már ha lenne ilyen készülék.
2016. máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
a lumiák és iphone ok eléggé ilyenek. az androidos borzalmak sosem lesznek olyan stabilak.
2016. máj. 10. 12:58
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, régen valóban menők voltak az ilyen-olyan színű hátlapok, előlapok. Igazából azt se tudtam, hogy ilyet manapság is árulnak. Szerintem ma már ez nem divatos annyira, persze ez teljesen szubjektív, az is lehet, hogy én vagyok öreg hozzá.
2016. máj. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, egy "butatelefon" is tud nagyon strapabíró és stabil lenni. Az én két korábban említett Samsung telefonom még mai napig megállná a helyét, pedig egyik sem okostelefon, csak egyszerűbb egy készülékben tudni a két kártyát, ha már lett két szolgáltatótól is számom.


Ezen kívül egy céges készülékem van, de azt meg a cég határozta meg, milyet kapok.


Mellesleg az én androidos Huawei készülékem hibátlanul működik, strapabíró, az én nem túl telefonkímélő életmódomnak tökéletesen megfelel. Kopik, esik, koszolódik, de bírja a gyűrődést.

2016. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

" az én androidos Huawei készülékem hibátlanul működik"


örülök neki hogy nálad ez így van. Eddig felső kategóriás készülékektől egészen a szemét androidig mindent kipróbáltam.... mindegyik egy idő múlva belassult, alkalmanként beakadt, fagyott... a Lumia és az iphone érdekes nem csinál ilyet, és míg egy 20 ezer forintos - most használt piacról beszélek- androidon elsírnám magam addig egy lumia telefon ebből az árkategóriából ugyan úgy fog futni mint egy erősebb lumia... a gyorsaság és megbízhatóság alap feltételük. és ez nagyon nem mind egy!

2016. máj. 10. 13:15
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

A fekete mindenhez illik.


Egy hupilila telefont nem lehet feltűnés nélkül elővenni akárhol. Hátlapot nem nem fogom állandóan cserélgetni.

2016. máj. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!