Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai fiatalság (huszonévesek)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatalság (huszonévesek) körében lassan a párkapcsolat fogalma ugyanolyan kiváltság kezd lenni, mint a gazdagságé?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt azt, hogy van egy szűk réteg, akiknek megadatik a boldog élet, a párkapcsolati sikerek sorozata, és van egy egyre táguló réteg(főleg férfiaknál van ez), akiknek senki sem jut, egyedül vannak évek óta, és bármit próbálnak tenni, ugyanúgy egyedül maradnak, tehetetlenek? Miért jó ez, hogy ebbe az irányba halad a világ, hogy a kapitalista verseny a párkapcsolati területre is kiterjed már?

2016. ápr. 23. 16:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%

Pontosan... Ez van,ez a mai országunk...

Nem jó egyáltalán,csak azoknak akiknek bejött a dolog.

Mindenre kiterjed ez a dolog,mert sajnos a barátnők is nagyban befolyásolják egymást,a média is befolyásoló tényező,és a butákat tudják ugye befolyásolni,akik manapság az emberek többségét teszik ki sajnos...

24/F

2016. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

Mikor értitek már meg, hogy a barátnő nem olyan "dolog" ami csak úgy "jut"?


Mindenért tenni kell.


És a legnagyobb réteg az, akinek sikerei is, meg kudarcai is vannak az ellenkező nemmel, nem az az általános, hogy a pasiknak nincs párkapcsolata. Ismerek sok férfit, és több él köztük párkapcsolatban, mint szingliként.

2016. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
ma luxus cikk nőt szerezni mert nekik a legjobb kell én megpróbáltam mindent de a nagy semmi lett csak! én ki szálltam a nemek harcából van az éltben több jó dolog mint a ""nők""!vigyék őket az alfák van elég kóbor macska az utcán öregkorukra !
2016. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%

Igen, bár ennek a fő oka az, hogy egyrészt borzalmas férfitöbblet van. A statisztikák hazudnak róla, de a nemek aránya sokkal rosszabb mint azt a hivatalos statisztikákban feltüntetik. Nálunk általános iskolában több mint másfélszer annyi fiú volt minden osztályban.

Másrészt meg ugye az internet világa még válogatósabbá tette a nőket, minden nő napi 100 vagy több 100 levelet kap ismerkedni akaró férfiaktól, napi több tucat leszólítást kap a való életbe stb.

2016. ápr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

Van egy nagy különbség a gazdagság és a párkapcsolat között. A gazdagságért tudsz tenni, a párkapcsolat viszont olyan, hogy néha bármit próbálsz nem jön össze.


2 nagyon hosszú kapcsolat után maradtam egyedül, és most utólag látom, hogy mekkora mázlista voltam ebben az időszakban.

2016. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Azért mert a mai világban kevesen veszik a fáradtságot arra, hogy megismerjék saját magukat, megtanuljanak egyedül boldogulni, boldognak lenni és csak utána társat választani. Kevés embernek van önbizalma. És nem, az önbizalom nem a külső visszajelzések alapján kell hogy növekedjen, hanem magadnak kell elérni. És mivel ezt kevesen érik el, azért van kevés boldog ember. MINDEN saját magadon múlik.
2016. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Ez hatalmas nagy általánosítás kérdező. Huszonéves létedre már megtanulhattad volna, hogy az életben nincsen olyan hogy valami JÁR. Ez igaz a nőkre, a pénzre, a sikerre, a tiszteletre és a megbecsülésre is. Mindenért meg kell dolgozni. Ha teszel magadért az életben, vagyis: Tanulsz, lehetőségeidhez mérten adsz magadra és jó a kisugárzásod akkor nőben nincsen hiány. Ezt senki ne próbálja bemagyarázni nekem. Persze addig mindezek jó kifogások, amíg otthon ülsz a laptopod előtt és azon sírsz, hogy milyen szerencsétlen is vagy. Jaaa, hogy ehelyett már 5 perccel több időt fordíthattál volna értelmesebb dolgokra is amik valóban előrébb mozdítanak az életben, igen szerintem is.

Aztán le lehet pontozni, de ez a valóság. Nehogy azt higgyed hogy csak az Audi, meg a BMW játszik, mert akármennyire is azt hiszed, ez nem így van. Tény, én nem vitatom, hogy meg lehet vele fogni nőszemélyeket, de akármennyire is hihetetlen a nőknek is van eszük és tudják milyen ember is ül a volánnal.

2016. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 pörölycápa ***** válasza:
82%

Azért halad ilyen irányba ez a csúnya kapitalista világ, mert a férfiak egy része annyira szerencsétlen és töketlen, hogy inkább itt a neten siránkozik, minthogy összeszedné magát és kezdene valamit az unalmas, eseménytelen és értelmetlen életével. És akkor talán a nőknek is jobban kellene, mert az ilyen nyavajgós pancserek senki nyakába nem hiányoznak.

Ez nem kapitalista verseny, hanem úgy nevezik, hogy evolúció, ahol az életképtelenek kiválasztódnak, és a rátermettebbek tudnak szaporodni. És nem egy mai találmány, jelen van az élet kezdete óta, csak az interneti előtti időkben az életképtelen egyedek a Gyakori Kérdéseken való siránkozás helyett inkább csak szép csendben kihaltak.


(bocsi a megfogalmazásért, de unalmas már a 1025302. ilyen témájú kérdés)

2016. ápr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%

Én mindig reménykedem, hogy lesznek kivételek, másabb lányok, nők, legutóbb is volt 2 lány akinél azt hittem, hogy máshogy alakulnak a dolgok, de mindkettőnek, 20,21 évesek, a 28-29 éves férfi kellett végül akinek jó munkája van jó fizetése, és jól is néz ki.


Én csak azt látom és tapasztalom, hogy amíg ez nincs meg számomra addig szopás az egész kib**aszott pártalálás. 23 éves vagyok, tavaly végeztem suliba, de persze diplomával önmagában szart sem érek, nincs jó állásom havi 120-at keresek jelenleg, nincs lakás, egyenlőre albérlet sem mert egyedül sok, még otthon lakok, és ez mind mind mind kizáró ok a nőknél.


Most akkor amíg nincs egy férfinak meg egy bizonyos egzisztenciája legyen ez mondjuk 25 év, addig felejtsen el mindent?

2016. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9%
ha nincs külön lakásod felejtős a dolog mert a nők azt mondják nekem olyan férfi kell akinek van saját lakása mert nem kell anyuci pici fia! Valamiért Magyarországon a nőknél divat azt hinni, hogy a saját ház és lakás alapvető joga mindenkinek, függetlenül az anyagi helyzettől. Meg kell nézni, hogy nálunk messze fejlettebb országokban sincs így, nemhogy itt a szegénységben hitelországban.
2016. ápr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!