Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 13 évesen nincs okostelefonja!...

13 évesen nincs okostelefonja! Előfordul ilyen?

Figyelt kérdés
2 osztálytársamnak sincs még okostelefonja. Máshol is van ilyen? Állítólag a szülei nem akarnak neki venni csak ha elballagott.
2017. szept. 18. 23:42
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Normális vagy?
2017. szept. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem szükséges okostelefon a boldog élethez.

Azt hittem ezt mindenki tudja.

2017. szept. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
szerintem nem ez a helyes kategória, de mindegy. Kit érdekel, nekem is volt ilyen osztálytársam, több is. Mondjuk őket fogták azért rendesen, de végül is megvoltak nélküle...
2017. szept. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is mobilozok tanulás helyet.... Tőlem is elvehetné valaki
2017. szept. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Ez komoly kérdés? Tényleg ennyire hülyék a mai fiatalok?

Nekem 34 évesen sincs. Vagyis van, de nem használom, mert utálom. Munkához kell néha, amúgy butatelefont használok, ami minden szempontból jobb. Talán meglepő neked kicsikém, de a telefon telefonálásra van.

2017. szept. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Programozó volnék és 40 évesen nem volt okostelefonom, most is csak játéktesztelés miatt van, amúgy nem használom, semmi szükségem rá.


Oké, hogy a mai tinik más, technikaibb generáció, de késő tinikorom óta számítógépen élem az életem nagyobbik felét, szóval talán számít valamit az esetem.


Ha pedig a szülők nem akarnak venni, az megint más, mintha ő nem akar eleve.


Facebookon sem vagyok, jegyzem meg. Egyszer munka miatt fent voltam pár hétig, brrr. Nem feltétlenül ez az alfa és az omega még annak sem, aki komoly netfüggő, mint én :D

Teljesen máshogyan is lehet élni.

2017. szept. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
/kill
2017. szept. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Az egesz osztalybol annak a ket embernek vannak normalis szulei, akik normalis embert probalnak nevelni a gyerekeikbol.
2017. szept. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

Én a 14. szülinapomra kaptam meg az első okostelefonom. Még élek és a szociális életem is köszöni, jól van. :D

17/L

2017. szept. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
41%

Hát ez már más generáció, figyelj, ha nem engedhetik meg a szülei akkor nem.

Nézd ez olyan dolog hogy , uhhh nincs medencéje az udvaron? Kb olyan. Én 22 vagyok, én nem is tudom, mikor kaptam okos telefont, azt is nővéremtől.

Talán közép suliban valahogy így .

És figyelj, egy 13 éves GYEREKNEK, nem hiányzik a telefon. Hogy ott is interneten mindenfele mocsokkal ismerkedjen és kihasználják , mert még egy naiv gyerek ...

Tessék kimenni a szabadba! Hátsó kert pl. Az való a 13 évesnek, nem okos telefon.

Én gyerekemnek akkor lesz ,ha 16. Évesen elmegy diák munkára és megveszi magának !

Megtanulja mi a pénz értéke...

Nem úgy mint a mostani tízen évesek akik iPhone al járkálnak ....

2017. szept. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!