Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok pénz? Mennyi a sok pénz?

Sok pénz? Mennyi a sok pénz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek mennyi a sok pénz? Például: 1; ha most elhagynátok 2; ha ennyit kapnátok havi munkabérként/keresetként 3; amennyi kéne a terveitekhez? Ha kort és nemet írtok, az király! Köszi!

2017. szept. 20. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:

1, Elhagyni már 1000 forintot is soknak tartanék

2, 350.000 nekem a jelen helyzethez képest már sok lenne, arra én már merném azt mondani, hogy sokat keresek.

3, A terveim nem a pénz mennyiségtől függnek.

2017. szept. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha most elhagynám, hát nem szeretnék elhagyni semennyit 😂 diákmunkába dolgozok érte, de hogy mondjak egy összeget is akkor 3000 és fölötte.

Amit elfogadnék keresetnek havonta és, hogy a Földön is járjon, legyen mondjuk 300 ezer körül vagy több 😊

Még nincs nagyszabású tervem, a keresett összeg alapján döntöm el, hogy mit szeretnék, egyenlőre.

19/F

2017. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ha egy 5000est hagynék el, akkor nagyon kiakadnék az már nagyon sok lenne.


Diákmunkázok, szóval picike a fizum, 30ezret ritkán éri el. Ha 200ezret kapnék kézbe én azzal már roppant boldog lennék.


Nyáron nagyon szerettem volna megnyerni a túrórudi játékon az 5 milliót, mert úgy számoltam, hogy abból kifizetnénk a vőlegényem tartozását, vennénk egy használt autót, tartanánk egy kis esküvőt és elmehetnénk albérletbe, mert már lenne egy kis félretett pénz és akkor már kijönnénk a fizetésekből.

2017. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. 5-10 ezer

2. 250 ezerrel már bőven meg lennék elégedve

3. ez változó, mivel a terveim is mindig változnak

2017. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezer Ft is sok lenne ha elhagynám, munkabér? talán 230bol ellennék,hogy ne vegyek fel hitelt,és ne rettegjek hó végén, terveimhez nem pénz kell.Sztm kor és nem mindegy :)
2017. szept. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket!
2017. szept. 21. 08:25
 7/7 anonim ***** válasza:

1. 200 JMF-ért is már haragudnék magamra

2. 1.000.000 JMF (most is már 400k fölött keresek)

3. minél több, de olyan 550-600k-val már teljesíthetők lennének a terveim. Ezért is akarom elérni nagyjából 2 éven belül.

2017. szept. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!