Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szerettek csókolózni?...

Ti szerettek csókolózni? 💏💋

Figyelt kérdés

A kérdés azért merült fel, mert én nem igazán. De persze, lehet ez azért is, mert nem a megfelelő emberrel csókolóztam. Értem ezt úgy, hogy sosem tápláltam mélyebb érzelmeket az adott személy iránt. Ha lenne benne érzelem jobb lenne? Mik a tapasztalataitok? Mit gondoltok erről?


Köszi a válaszokat! ☺



2017. szept. 24. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Hát olyannal, aki nem jön be, én se szeretnék. :)

Most belegondolva kik jutottak eszembe, brrrrrrr.

Próbálj olyannal, akibe bele vagy zúgva teljesen.

2017. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván olyannal jó, aki iránt érzel is valamit, legalább egy erős vonzódást. De szerintem szerelemből az igazi.
2017. szept. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ciki vagy nem, 20 éves létemre még soha nem csókolóztam.
2017. szept. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nagy a vonzódás, akkor általában mindig élvezetes a csók.

Ha szereted, nagy rá az esély, hogy szeretni fogod.

Ha egy olyan emberrel, aki iránt nem érzel semmit, valószínű, hogy nem lesz túl jó.

A legjobb ha a szerelmeddel csinálod, akit szeretsz és vonzódsz is hozzá.

Szeretni fogsz csókolózni, csak nem a megfelelővel történt eddig. Csupán ennyi :D

2017. szept. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Hat én igazából először 12evesen egy olyan sráccal smaroltam aki igazán nem is jött be és elég fura is volt,de annyira nem volt rossz.utana már egyre jobb lett Volt h lánnyal smaroltam és vele jobb volt mint utána egy sraccal,bar ez részegen történt és valószínűleg akkor máshogy fogtam fel a dolgokat mint józanul.de igazából onnantól kezdtem el élvezni h egyszer a bátyám haverjával smaroltam aki azért elég tapasztalt volt a velem egykorú fiúkkal ellentétben.
2017. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon, csodás érzés. De persze én egyedül a szerelmemmel csókolóztam/csókolózok, mással nem hinném hogy így lenne. Szóval azt csókold akit szeretsz, és akkor jó lesz.
2017. szept. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sem szeretek.

32/F

2017. szept. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!