Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van mindig legalább egy...

Miért van mindig legalább egy ordítós, hisztis gyerek a buszokon vagy a vonatokon?

Figyelt kérdés
Nem volna semmi gondom velük, de még a fülhallgatót is át tudják ordítani, miközben max hangerőn szól a gyerek. Arról nem is beszélve, hogy a szülő mindig morcosan néz rám, mert előveszem a fülest és nem hallgatom a drága gyereke hisztijét.
2017. szept. 24. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Én is agyf..szt tudok kapni tőlük. Nekem a kedvencem mikor az aluljárókban kezdenek el kiabálni meg visítozni mert milyen jól visszhangzik. Én meg 10 óra munka után pont arra vágyom hogy felrobbanjon az agyam.


De utálom őket rendezvényeken is. Legutóbb Hungaroringen voltam kint, találtam egy jó helyet, erre persze hogy odajön apuka 3 gyerekkel akik 1 óra után unták a programot és körülöttem vergődtek meg kiabáltak egymással egész nap.

2017. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Mert nekik a jatszoter valo vagy pl egy grund mint a pal utcai fiuk ban es nem a felnott monoton kiegett agyhalott ülős várakozos utazos sz...rság. De bele vannak kenyszeritve.
2017. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

De aztán alkalmazkodnak es felveszik ok is az agyhalott eletritmust. Suli munka hajtás es orom egy hetvege miatt is..

Ez ellen mindenki kuzd aki normalis.azaz gyerek.még nincs atmosva az agyuk

2017. szept. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Ja es aki nem tudja elviselni, abban réges rég meghalt már az az önfeledt kisgyerek aki nem az illuziora(pl uristen vegre pentek)hiszi azt hogy az az öröm a hétben
2017. szept. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem zavar, hogy te is hisztis vagy?
2017. szept. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!