Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mást is zavarnak azok, akik...

Mást is zavarnak azok, akik csak ránéznek egy filmre vagy videójátékra és pár másodperc alatt szarnak vagy hülyeségnek ítélik?

Figyelt kérdés
2017. szept. 25. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Engem nem zavar, mert én is épp ilyen okos vagyok, hogy 3 másodperc alatt megállapítom, hogyha valami szar.

Mi ezzel a probléma?

2017. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Pl. a Minecraft szerintem $z@r és 2másodperc elég volt.
2017. szept. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azokat sem értem, akiket ez zavar. :D
2017. szept. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Mert a dolgok többségén szinte azonnal látszik, hogy szar, vagy jól meg van csinálva. Nyilván nem minden esetben, de azért jó eséllyel el lehet dönteni.
2017. szept. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy előzetes alapján el lehet dönteni hogy egy film érdekes-e a számunkra,érdekel-e az adott téma,gagyin van megcsinálva,vagy minőségi munka. Ezért vannak előzetesek,hogy eltudjuk dönteni másodpercek alatt hogy sz*r-e,és megéri-e rá fecsérelni az időnket.
2017. szept. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
persze, de én is pont olyan gyorsasággal nevezem őket hülyének, amilyen gyorsasággal leszarozzák azt, amit én imádok és ők nem is ismernek :D
2017. szept. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem szeretem az ilyen embereket.

Ha valakinek mutatsz egy zeneszámot vagy filmet amit szeretsz és egyből leszarozza valaki, az elég fájó tud lenni.

Ha belenézel 2 perce pl a 12 dühös ember c. filmbe, akkor azt látod, hogy régi, szar, unalmas, semmi nem történik benne. Viszont, ha végignézed akkor egy felejthetetlen élményben lesz részed. Én is így voltam a Mass Effect játékokkal. "Á ez űrben játszódó Star Wars hasonmás" Utána kijátszottam és húúú, nem jutottam szóhoz.

Egyszerűen ilyen az emberi természet, hogy mindent leír szarnak (legalább is Magyarországon)

Ha valami tényleg nagyon kakinak tűnik, akkor is inkább megnézek egy értékelést a neten és nem sorolom egyből a hitvány kategóriákba.

Azokat az embereket sem értem akik azt mondják, hogy a Minecraft hülyeség. Mi van gyerekek? Amiben a kreativitás a lényeg az már egyből rossz?

24/F

2017. szept. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!