Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézik le az ilyen...

Miért nézik le az ilyen embereket?

Figyelt kérdés
Akik 30/40 éves korukra is a szülőkkel élnek, anyagilag nem függnek tőlük, ellátják saját magukat, viszont egyedülállóak, és emiatt egyedül nem szeretnének különköltözni. Ismerősi körökben sok ilyen esetet tapasztaltam, folyamatos negatív véleményekkel illetik őket.

2017. szept. 25. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%

Most ez komoly kérdés??


Hát leirom volt egy ilyen barátnőm is, és sok srácot látok ilyet.


Tehát az nagyon nem okés, és a társadalomra is veszélyes ha ilyen körben nő fel például a gyerek erre nem gondolsz?

Valószinuleg egy ilyen ember érzelmileg gyenge,befolyásolható,energiavámpir személy másnéven pszhiopata.


Az egyáltalán nem egészséges, ha 30-40 évesen valaki még egyáltalán képes a szüleivel élni, egy aránylag normális ember már 20-25 évesen észre veszi, hogy egyáltalán nem jó ez igy, mivel később feszültséget fog okozni saját magában az önnálótlanság. Nyilván egy energia vámpírt ez nem zavar, de nem kell meglepődni azon, hogy ennyi életképtelen fiatal kerül ki a nagyvilágba 0 érzelmi intelligenciával,lelkisérültként.



nem ide tartozik viszont tanulságos:

34 éves volt a csaj akivel szexuális viszonyom volt az anyjával élt 1 gyerekkel, folyamatosan verte mivel ugye a férje elhagyta mert egy erkölcsetelen energia vámpir volt. A gyerekből gyakorlatilag elmebeteg lett 12 évesen TAPS.


Egyébként nyilván az ország is tehet erről, hogy ilyen torz gondolkodású emberek is vannak akik szerint ez teljesen rendben van, hogy 30-40 éves bőrbe bújva élik azt az életet sokan amit már rég le kellett volna tenni a 20 as éveikben.

2017. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
De igen, marhára függnek a szülőktől anyagilag. Egy lakás elég nagy anyagi kiadás. Én is ismerek ilyen embereket és az összes balfék. Nincs ezen mit szépíteni. Már önmagában az fura, hogy valakinek ennyi idősen nincs párja, de ez még valahogy elnézhető is lenne. De én személy szerint nem tudom megérteni, hogy valaki ennyi idősen hogyan nem vágyik még mindig a magánéletre és az önállóságra.
2017. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Alain Delon ***** válasza:
100%
20:41: "érzelmileg gyenge,befolyásolható,energiavámpir személy másnéven pszhiopata." Ezt hogy sikerült összefabrikálnod?
2017. szept. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Alain Delon ***** válasza:
81%
Ugyanakkor milyen büszkén beszélnek a dicső múltról, amikor három generáció is együtt élt a "békeidőkben". Egyik szavukkal a másikat ütik az emberek, de többet nem is vár tőlük senki.
2017. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%

egy ilyen ember, mivel balfék bal**z energia vámpir valószinuleg 30-40 éves korára már lelkibetegségben szenved amiről nyilván nem tud. Hogyan? a nárcizmus népbetegség aki lelkileg annyira gyenge, hogy valahogy megmozgassa magát pozitiv irányban az eléggé fél a világtól,sérelmektől, változástól.


Inkáb szivja a másik,szülők vérét..persze senki nem mondja meg róla, hogy egy beteg személy.

A nárcizmusnak is vannak szintjei, de aki 40 évesen nem tud a saját sarkára állni az egy önimádó (egyébként utáló) szerencsétlen nárcisztikus pszhiopata..gyerekkori sérelmekkel teli személy aki képtelen elengedni a traumáit, de nem fordul vele sehova ÁLTALÁBAN.


Tudom ezt nehéz átlátni, de akárhány ilyet látok beteg.

2017. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Beszállnak a rezsibe, költségekbe, ellátják magukat, nincs se gyermekük, se párkapcsolatuk, akkor miért kellene egyes egyedül albérletben élniük? A munkájukban sikeresek, a családjukkal jó viszonyt ápolnak, nem életképtelenek.
2017. szept. 25. 20:51
 7/15 A kérdező kommentje:
A kérdés természetesen nem az olyanokra irányult, akik az "Anyuci pici fia/lánya" kategóriába tartoznak, tehát nincs állásuk, fizetésük, és a szülőkön élősködnek.
2017. szept. 25. 20:58
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Mert ostobák. Lehet önálló életet élni akkor is, ha valaki otthon lakik. Legfeljebb nem visz haza minden héten másik szeretőt.

Régen is normális életet éltek az emberek, amikor nem volt divat külön költözni.

Az első pedig nagy hülyeségeket írt.

2017. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

A mai modern társadalom hozománya hogy csak az számít önállónak aki külön él. Egész életünkben mást sem kapunk csak legyen lakásunk, legyen családunk és dolgozzunk mint a kis angyal.


Régen természetes volt hogy 2-3 generáció is együtt élt.


Régen én is azt gondoltam hogy milyen jó "önállónak" lenni, nem irányítanak, nem babusgatnak, azt csinálok amit akarok. Aztán rájöttem hogy egy lakáshoz vagy a fél életem le kell dolgozzam, vagy élhetek albérletben. Jelenleg szobát bérelek és ha választhatnék akkor inkább laknék otthon a családommal mint egy vadidegennel aki vadidegeneket hoz a lakásba.


Hozzá kell tenni én azt tapasztalom hogy pont azoknak a legnagyobb a szája akik szintén nem értek el semmit az életben. 24-25 éves koromban már megkaptam 1-2 lánytól hogy lehetne autóm, lakásom, mi az hogy csak szobát bérelek. És mikor visszakérdeztem hogy neki van e autó? Persze, apu odaadja a sajátját. És lakásod van? Van, apuéktól kaptam. Vagy még jobb válasz mikor egyenesen lecsesz hogy hova gondolok, ő otthon lakik, nem fog fizetni idegennek azért hogy lakhasson. Magyarul természetesnek veszi hogy ő otthon lakik, de a "férfi" az fizessen havi 150+ ezret csak hogy legyen hol kefélni.


Amúgy meg le kell szarni ki mit gondol. Mindenki éljen úgy ahogy neki és a másik félnek is jó.


Az persze megint más téma, ha valaki tényleg egy életképtelen élősködő aki nem képes elszakadni.

2017. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes, külföldön ez rendszerint nem probléma, Olaszországban természetes dolog és ettől még nem lesz az összes olasz férfi selejt. De Amerikában vagy Oroszországban is simán együtt él sokszor több generáció.
2017. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!