Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rendeltem az AliExpress-ről...

Kiraarmy29 kérdése:

Rendeltem az AliExpress-ről 3dolgot abbol csak 1 jott meg. Fura mert kb 2-3hete rendeltem meg, es az oldalon azt irja minimum egy honap a kiszallitasi ido. Van arra esely, hogy a maradek 2cucc is megerkezik? Vagy az mar nem fog?

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha minimum 1 hónapot ír, de még csak 3 hét telt el, mire számítottál?

Sokszor soká jön meg a rendelés, nekem volt olyan is, ami 6 hét alatt jött meg.

2017. máj. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán megérkezhetnek. Főleg mert különböző eladóktól lehet rendelni aliexpressen, azok más postán adják fel, csücsülhet is a határon a csomag, más kézbesítők dolgoznak velük. Van, hogy ugyanaznap feladott csomagok 1 hónap eltéréssel jönnek meg. Inkább a 3 héten belül érkezett volt a korai.
2017. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írsz nekik, hogy a másik két dolgot külön adták-e fel.
2017. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
+ azon kivűl, amit a többiek leírtak, hozzátenném, hogy 60 napot ír, és a 3hét még tényleg gyorsnak számít.
2017. máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!