Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megakar verni egy nő. Honnan...

Megakar verni egy nő. Honnan tudjam előre hogy erősebb e nálam? Hogyan védjem magam fizikailag? Mégsoha nem verekedtem, de ez most elkerülhetetlen.

Figyelt kérdés
Sajnos erről nem tudom lebeszélni.Vitáztunk és igéretet tett hogy megver.Ő tuti hogy többször verekedett már. 23 vagyok 75kg, a nő 30-éves kb 85-90kg. Én nem végzek fizikai munkát.Ő igen.(aki tud válaszolni megköszönöm a KÉRDÉSEMRE)

2014. aug. 14. 13:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És ha belém szúrja a saját késemet :D
2014. aug. 14. 13:26
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem is kell verekedned, aki nő létére verekszik, az egy primitív állat.

Fenyegesd meg nyugodtan a rendőrséggel, illetve ha ilyet mond megint, próbáld felvenni egy előre bekészített mikrofonnal, vagy telefonnal.

Akit megfenyegetnek, feljelenthető.

Tedd meg nyugodtan, ne légy szívbajos, és ne süllyedj le a szintjére.

2014. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha verekedésre kerülne a sor, akkor ne tépd a haját és harapdálj, hanem ököllel üsd ki 1 ütésből, az rohadt menő xd de csak ha lány vagy.
2014. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mikor számíthatok a támadására.1-hét 1hónap vagy 1-év,azt tudom biztosra hogy próbálkozni fog,és nekifutásból belekap a hajamba. És még kitudja hova...Én láttam már olyan lányt akinek a haja foltokban hiányzott.Nem szeretnék igy járni.Azért tettem fel a kérdést is.
2014. aug. 14. 14:02
 5/11 A kérdező kommentje:
Vidéken lakik.
2014. aug. 14. 14:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Nevess egy jó nagyot, hogy egy nő, hogyan lehet ennyire primitív. De ha még félsz, akkor meg látogasd meg valamelyik hegyomlás méretű ismerősöd.
2014. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sosem fog megverni :D csak akkor ha még egyszer fel bosszantod. :D
2014. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nevetnék egy nagyot azon hogy egy nő verekszik ,de kicsit nehéz lenne ha engem verne... :D Az illető nem száj hős! :(
2014. aug. 14. 22:23
 9/11 A kérdező kommentje:
Hol az 1. Vàlaszoló? :O
2014. aug. 14. 22:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerezz egy barátnőt, aki meg tudd védeni:)
2014. aug. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!