Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néznek le sokan egyből...

Miért néznek le sokan egyből valakit, ha nincs kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Pl a minap beszélgettem egy ismerőssel, és kérdezte, hogy van a nőm, mondtam hogy nincs, erre mintha egy űrlény lennél, és kérdezik miért nincs?

És ilyenkor mondom, hogy mert nem akarok kapcsolatot/barátnőt, egyből jön az idióta mi van, b...zi vagy kérdés.



2017. okt. 1. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Mert idióták.
2017. okt. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Mert nem mindenki egy olyan ösztönlény, mint ők, nekem is jöttek mások a hülyeségeikkel mert nem volt barátnőm, de nekem nem mindegy kivel vagyok kapcsolatba nem csak a farkamat akarom leápolni.
2017. okt. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Mert konformista barmok.
2017. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Ketri válasza:
57%
Mert lassan már kapcsolatban lenni divat. SZINTE! :)
2017. okt. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

És az a vicc, hogy a legtöbb férfi tényleg csak a szex miatt van kapcsolatban, semmi másért...


Én úgy vagyok vele, hogy inkább kifizetek időnként 15.000 ft-ot, minthogy átvágjam mások és saját magam érzelmeit.

2017. okt. 1. 17:38
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg meg kell válogatni, kivel áll össze az ember.


Én fizetőshöz azért nem mennék, az mégiscsak olyan, hogy ő se tudja számolni, hányan jártak már benne.

2017. okt. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Mert van olyan, aki akkor sem tudna kapcsolatban lenni, ha megszállottan akarna, vagy kaparná a falat a vágyakozástól, így nem tudják megérteni a te kiegyensúlyozott lényedet és lelki-békédet. Saját magukra nézve hiányosságnak, veszteségnek fogják fel azt, hogy õk akarnak és nincs. Nem tudják, hogy téged így hogyan értelmezzenek aszerint, hogy te nem akarsz.
2017. okt. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert megtehetik. Te is megteheted, hogy elengeded a füled mellett.
2017. okt. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
Azt kell máskor mondani hogy állandó kapcsolatod nincs és nem is kell neked , csak futó kalandokba bonyolódsz rendszeresen. Akkor még férfiak közt menő is leszel,mert minden héten más nővel hetyegsz , meg elszámolnod se kell senkinek ,hogy éppen most kivel vagy ,mert hol ezzel hol azzal ahogy esik úgy puffan alapon.
2017. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Ha azt mondja rádb zi vagy, akkor ő a látszat embere. Mindent döntését külső nyomás miatt teszi, egy báb, nem több.

Egy férfi soha semb uzerál le senkit, mert mindenki magából indul ki.

2017. okt. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!