Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tőletek is sokan megkérdezték/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tőletek is sokan megkérdezték/megkérdezik, ki a FÉRFI a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Jelenleg ugyan nincs barátnőm, de anno mikor megkérdezték rendesen a falra tudtam mászni tőle.

Ti hogyan reagáljátok le ezt a kérdést?



2017. jún. 16. 22:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
"bocs, de ennek nincs értelme". Ezt mondanám.
2017. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"És nálatok?"

Erre úgysem tud mit válaszolni...

2017. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
en is ezt válaszolom h és nálatok?:DD ha fiu akk hozza teszem hmert elég toketlennek tunsz :D
2017. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé egy f,sz kérdés...
2017. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Én erre csak felhúztam a szemöldököm és nagyon élesen témát váltottam 😉
2017. jún. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Amit a 2-es mond nagyon jó, rögtön elhallgattatod vele, de azt is mondhatod,hogy mindketten fiúk vagytok.Amúgy én ritkán kerülök ilyen helyzetbe, ha látom valakin, hogy ilyen primitív egyszerűen nem állok vele szóba.
2017. jún. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Nekem még van türelmem elmagyarázni, hogy hát két nő van együtt, nincs férfi. :D Általában nincsennek ilyen kérdések, ha a párommal vagyok, mindketten nőies és szép nők vagyunk. Akkor meg nem akarják elhinni, hogy egy pár is. :D
2017. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Én ilyenkor azt mondom, hogyindig rajtam van a felcsatolhatós. 1 mondat és soha többé nem hozzák fel a témát :D
2017. jún. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 titkoskert ***** válasza:
100%

Állandóan feljon a téma... Néha, amikor van idegrendszerem, azt szoktam valaszolni, hogy: en, mert en nyirom a füvet a kertben. 🤣

Erre bologatnak, hogy hat igen🤣 barmok.

Amúgy a párom dominánsabb, mint én. Csak hat nekem jobb a marketingem 😁

2017. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%

Igen. Begyakorolt válaszom:

"Pont azért vagyok lánnyal, mert NEM KELL FÉRFI. Nálunk csak domináns és alárendelt van, az is csak szexnél. Kérdezd már meg két evőpálcikától, hogy melyikőjük a villa!?"

2017. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!