Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre kevesebb olyan lány/nő, aki fel meri vállalni a natúr, sminktelen arcát?

Figyelt kérdés
Én egyre kevesebb ilyet ismerek. Párkapcsoalatban élő ismerős lányt elmondása szerint még nem látta a barátja smink nélkül.

2017. jún. 8. 09:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Mert a sok baromagyu ezt latja termeszetesnek h 1 kilo vakolat van felmazolva a csajra es huuuu de nagyon szexibébi. Egy smink nelkulit nem szursz ki ugy mint egy sminkeltet. Ez a nyomas nehezedik a nokre, hogy elvarjak hogy legyel topmodell alaku, sminkelj, kovesd a divatot, es legyel olyan szőrtelen mint egy 7 éves kislány. Elhiszed hogy az ilyenek hamarabb talalnak pasit, mert azok inkabb az ilyenekre gerjednek?
2017. jún. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor felvállalom magam smink nélkül. Amúgy se rakok fel sokat egy kicsit kihúzom a szemem és kész is vagyok. Soha nem volt még rajtam 1 kiló vakolat
2017. jún. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
17%
Mert ocsmány a bőrük alapból
2017. jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert a csapból is az folyik, hogy az a szép. A bőrhibák, eltérések ördögtől valók, és értéktelenek azok a nők, akiknek nem makulátlan az arcuk. A magazinok, a filmek, a sorozatok, a reklámok, mind-mind olyan lányokkal dolgoznak, akikre hat réteg vakolat kerül, és ez a mai csajok ideálja. Ez ég bele az agyukba, erről gondolják azt, hogy a férfiaknak ez kell.


Nagyon szomorú, ha valaki kapcsolatban sem meri megmutatni az arcát :( Pedig biztos vagyok benne, hogy a férfiak nem, hogy nem várják ezt el, sokukat még taszít is, hogy a zuhanyzás után azt hiszik, betörő van a lakásban.


Kérdező! A férfiak hozzáállása nagyon sokat tud segíteni. Én alapból nagyon ritkán sminkelek, de ami igazán meggyőzött róla, hogy nem kell, hogy volt egy olyan párom, aki natúr arccal is csodálattal nézett rám, bókolt, és megértette velem, hogy úgy szeret, ahogy vagyok, nem maszkban.


Dicsérjétek a barátnőtöket, mutassátok meg neki, hogy rajongtok érte akkor is, mikor úgy áll előttetek, ahogy a természet megalkotta. Hajrá, természetesség! :)

2017. jún. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag ez ma már igénytelen. Lehet, de én nem vagyok hajlandó hamarabb kellni, elég a 3 gyereket elterelgetni. És az arcom is kipirul. :-D
2017. jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Mert a mai férfiak hozzászoktak a sminkelt arcú nőkhöz, a természeteset már csúnyának látják. És senki sem szereti, ha csúnyának titulálják mások.
2017. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
55%

Én a párom előtt bármikor felvállalom a sminktelen arcom, még akkor is, amikor nem éltünk együtt.


Az más kérdés, hogy utcára nem szívesen megyek ki smink nélkül, mert genetikailag olyan árkos a szemem, egyenetlen a bőrszínem és világossárga a bőröm, hogy folyton betegnek hisznek. Főleg azért, mert a média olyan remekül elhiteti az emberekkel, hogy az átlagos arc az, ami a pattanástalanítós reklámban a "kezelés után" levő, 18 éves modell-leányzó.

(nyilván, ha edzeni megyek vagy kirándulni, strandra, akkor nem teszek sminket, mert felesleges. Munkába egész arcos sminket teszek, kiv. nyáron, mert akkor minden leizzad rólam. Ami "alap", ha sminkelem magam, az a korrektor a szemem alá meg a bőrhibáimra, púder a fixálására, szempillaspirál, ami meg néha jön még erre rá, az tus, valami az ajkamra és pirosító).


Néha-néha, ha csak a közeli kisboltba, postára megyek, akkor kimegyek smink nélkül, ha nincs kedvem bíbelődni vagy fáradt vagyok.

2017. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
37%

Én felvállalom, amúgy is csak a szemem sminkelem

ha megyek valahova, a párom szerint semmi különbség nincs a sminkelt és sminktelen arcom között. De én azért sminkelek mert szeretem hogyha "kicsíphetem" magam ha megyek valahova, jobban érzem magam hogyha nem úgy indulok el mint aki most kelt ki az ágyból. Persze csak a természetes sminket tartom igényesnek, túlzásokba nem esek.

25/N

2017. jún. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem sminkelek. Télen tettem fel bb krémet, attól meg pattanásos lettem. Nyáron meg a nagy melegbe elfolyik, tiszta fényes lesz tőle az arcom. Egyébként se nagyon értek a sminkeléshez. Így leginkább a szemöldököm van kozmetikussal kiszedetve, aztán meg kihúzom kicsit, mert egyébként világos , "seszínű".

Meg néha szempillaspirál. Ennyiben kimerül a sminkes tudományom.


egyébként tud szép lenni egy szolidabb smink. De tény, hogy én is láttam olyat, akin sok smink volt mindig, majd leszedte , és hu....ég és föld. És sajna a smink volt ami sokat dobott rajta.

2017. jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Aki sminkben érzi magát szépnek, az miért ne tegye? Én sosem sminkelem magam, barátom nem is szereti a sminket, de én tudom, hogy nem is áll jól nekem, kellemetlenül érzem magam, ha évente 1X van rajtam. Viszont aki ettől érzi magát csinosabbnak az hagyj te már azt, amit akar. Ha nem lenne önbizalma, akkor meg az nem tetszene nektek, hogy miért nincs és azt tartanátok nem normálisnak.
2017. jún. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!