Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Üdv. Ti hogyan osztanátok be...

Üdv. Ti hogyan osztanátok be "az időmet"?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nem nagyon tudom beosztani az időmet.14:15-kor végzek suliban,15:00-kor érek haza, itt szükségem lenne egy óra alvásra és még tanulnom is kéne, de ezzel még nincs is baj, de nemrég elkezdtem Kungfuzni ami 17:45-ig tart és 20:00-kor van vége, és feltételezem hogy még ezután is kéne 1-1,5 órácskát tanulni.

15/F



2017. okt. 3. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég kevés infot adtál meg. Először is, milyen tanulmányi eredményt szeretnél elérni? Mennyire tanulsz könnyen? Minden nap van edzésed? mennyi idő megy el felesleges dolgokra? (közösségi oldalak, szörfölés a neten, tévézés, telefonnyomkodás, magad elé bambulás, stb.) Hogy telnek a hétvégéid?
2017. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, én a délutáni alvást élből kilőném. 15 évesen nincs rá szükség, max ha depressziós vagy.

3-kor haza érsz, leülsz tanuéni másfél órát, mész edzésre. haza mész vacsi fürdés, még egy óra szabad foglalkozás, és alvás. Hidd el ha korábban lefekszel, nem kell az a délutáni alvás.

2017. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első válaszoló:Én középsuliba járok ,és majd rendészeti főiskolára szeretnék menni ,szval sokat kell tanulnom.Heti 3 edzésem van (Hétfő,Szerda,Péntek).Tanulási nehézségem nincs ,figyelek az órákon ,és fogékony is vagyok .
2017. okt. 4. 15:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Hétvégéim szabadok
2017. okt. 4. 15:46
 5/7 anonim ***** válasza:
A délutáni alvást mindenképp el kéne hagyni, ha edzés van. Amikor nincs edzès, tanulj kicsit előre. Pl.kedden tanulsz szerdára és csütörtökre is. Hétvégén meg tudsz készülni az előre bejelentett dolgozatokra.
2017. okt. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem rossz ötlet.

De ha elhagyom az alvást akkor hogy pihenjem ki magam? Így is újonnan 23:00-24:00 között fekszek le mert nem tudok aludni.De ha tudok akkor általában lefekszek 22:00 előtt és el is alszok :D

2017. okt. 4. 21:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Feküdj le mindig 22:00-kor. Ha nem szunyókálsz délután, akkor elég fáradt leszel, hogy azonnal elaludj. Ha nagyon kivagyok nap közben, velem egy 10 perces szundi is csodákat tesz. Próbáld ki.
2017. okt. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!