Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a célja a nyugdíjasoknak?

Mi a célja a nyugdíjasoknak?

Figyelt kérdés

2017. okt. 3. 21:57
1 2
 11/15 NigelB ***** válasza:

Te szerencsétlen #2! Nem azért tolakodik a sok paraszt üldögélő fiatal között, mert olyan jó a kedve, hanem azért, mert pl. orvoshoz megy, és 40 év munka után fáj a lába, és leülne. De a tahó észre sem veszi, nyomogatja a telefonját. Mintha neki nem lenne nagyapja, nagyanyja.

Ha megéred ezt a kort egyáltalán, majd emlékezz erre a hülye válaszodra.


#8

Minden élőlény éjjel alszik, nappal dolgozik, élelmet keres (ha állat). Ez így alakult ki az évmilliók alatt. Most kitalálták, hogy éjjel bulizunk, nappal alszunk. Bravó.

Persze aki dolgozik, vagy komolyan tanul, annak ez ritkán jut eszébe.

2017. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Minden élőlény éjjel alszik" Nono! No.

Vannak éjszakai állatok.

[link]

2017. okt. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Minden allat ejjel alszik? Nem sokat figyeltunk bioszon mi?
2017. okt. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Xanax frontin egyéb cuccok zabálása a sütemények mellet,tolakodni egy helyért a buszon,magyarázni arrol hogy mivel fiatalabbak vagyunk szart se tudunk a világról,okoskodni.
2018. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

11, drágaságom, én nem bulizok, hanem van egy teljes munkaidős állásom, amit csak úgy tudok összehangolni az egyetemi tanulmányaimmal, ha minden este 10-11 körülig benn maradok a munkahelyemen.

A szomszédunkban meg egy hülye vén pisca lakik, aki azon picsog minden áldott nap nekem, hogy

a) meghallja, ahogy a kapu beenged engem (egy picit zúg olyankor... senki más nem ébred rá fel a házban, csak ő)

b) Ne fürödjek vagy zuhanyozzak este 9 és reggel hét között. Más időpontban otthon se vagyok :D

c) Ne húzzam le a budit éjszaka (persze, majd a barnamacit hagyom reggelig bűzölögni)

d) Ha meg mégis otthon vagyok napközben, akkor büdös ételeket főzök, ne főzzek.

Most nekem nehogy már azt mondja valaki, hogy ez normális. És minden ismerősöm házában van legalább egy ilyen vén szar, akinek az az egyetlen öröme az életben, hogy a házban lakó tizen- és huszonéveseket vegzálja. Engem pl. pont alaptalanul, mivel szerintem egyértelmű, hogy ilyen időbeosztás mellett nem nagyon fogok bulikázni, de már elgondolkodtunk rajta más szomszédokkal, hogy rendezünk egy tömbházpartyt, amire a házból mindenkit meghívunk, hogy a nyanya érezze a törődést.

És nem, nem tisztelem se a ledolgozott x éve miatt, se a kora miatt. Nem tudom tisztelni, mert egy szar.

2018. júl. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!