Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az idei ev eddigi legjobb...

Mi az idei ev eddigi legjobb zenei albuma szerinted?

Figyelt kérdés
Es miert?
2017. okt. 3. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Imagine Dragons - Evolve
2017. okt. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem Yung Lean - Stranger c. albuma, ami egy alternatív hip-hop album.

Igen tudom, underground de akkor is :D

Azért gondolom ezt mert ez művészet, nem a popkultúra igényeiről szól, hanem igazi dolgokról. Sok mindennel tudok azonosulni benne és zeneileg nagyon jó minőségű, természetesen relatív értelemben. Amúgy ajánlom mindenkinek, érdemes meghallgatni, legalább a Yellowman c. számát végig. Sajnos angol nyelvű :/ én értem, csak mások nem biztos.

2017. nov. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
yung lean számomra zeneileg elviselhetetlen :( . Sajnos nem sok zenét ismerek, és nem tartom magam egyáltalán akkora műértőnek, hogy jogom legyen bármire ráhúzni azt hogy "az idei év eddigi legjobb albuma". Nekem King Gizzardnak az új, jazzes experimental albuma volt talán egy egész kellemes meglepetés. Elég ellenszenves volt eredetileg ez a banda, de kezdek ráérezni hogy mi a jó benne. https://www.youtube.com/watch?v=bUzG2Enic6g
2017. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2017. nov. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A King Guzzard nagyon érdekes. Belehallgattam, de valószínűleg kap egy teljes pörgetést. A másik kettő nem az én világom, de jár a zöld, köszi az ajánlást.:)


Jelenleg nálam az új Converge (The Dusk in us) és az új Lo! (Vestigal) van az első helyen.

2017. nov. 29. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!