Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van az osztályba egy fiú aki...

Van az osztályba egy fiú aki durván "zaklat", tufom nem a legjobb megoldás de hogy tudnék visszavágni?

Figyelt kérdés
Folytonazt mondja hogy "Tegnap jó voltál az ágyba", tudom hogyjam a fenébe de kínos és ilyen enyhe depresszisót vált ki belőlem. 13/L (!!)
2017. szept. 15. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki, hogy "de neked még van hová fejlődnöd.."
2017. szept. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy "anyádtól tanultam" aztán annyi...


Ne legyél ettől depressziós, ez csak egy kis bunkó. Azoknak van a legnagyobb pofája ilyen korban, akik a legbizonytalanabbak. Azért szekálnak másokat, hogy addig se vegye észre senki, hogy ők mennyire bizonytalanok és bénák.


Mondhatod azt is, hogy "igen, jó vagyok az ágyban, végigalszom az egész éjszakát"


Vagy azt, hogy "álmodozz csak tovább"


Vagy csak szimplán röhögd ki. Ha nem szomorkodsz miatta, hanem kiröhögöd, akkor megunja...

2017. szept. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!