Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy álljak bosszút egy...

Hogy álljak bosszút egy emberen aki "kiközösített, szemétkedett velem"?

Figyelt kérdés
Sziasztok, csakis TANÁCSOKAT és TIPPEKET hogy hogyan lehetne egy kicsit eljátszadozni vele, hogy bűnhödje amit tett? A virtuális világban ugyan nagy a hatalma de a valóvilágban elég gyér kapcsolatai vannak :) Valami hatásosat hogy nagyon fájjon neki :)
2015. márc. 1. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
A bosszu sehova nem vezet.. lehet hogy egy darabig utana jobban fogod erezni magad, de utana? Ugyan olyan lesz.. vagy rosszabb, ha van benned emberseg akkor talan meg is banod utana.
2015. márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez az ember annyi dolgot tett velem, hogy azt soha nem fogom neki megbocsájtani, és én addig nem nyugszom amíg nem látom szenvedni :)
2015. márc. 1. 18:10
 3/9 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
51%
Te sem lehetsz nála jobb.
2015. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Majd ha megéled, akkor mond ezt :)
2015. márc. 1. 18:18
 5/9 anonim ***** válasza:
11%

A bosszú kicsinyes dolog, mondom úgy, hogy sokan szemétkedtek velem.

Önmagam segítésében hiszek. Írhatsz neki pl. .levelet, amiben elmondhatod mindennek, aminek tetszik és kifejtheted az összes sérelmedet. Mire a végére érsz, semmi bajod nem lesz. El se kell küldeni. Párnákat is csapkodhatsz.

Az általad kigondolt verzió elég gyerekes. Még ha akarnánk se tudnánk segíteni, mert nem adtál semmi infót. Honnan tudjam, hogy az fáj neki, ha tönkreteszed a lego gyűjteményét, vagy ha összefested a nagyapja sírját...hülyeség az egész!!!!

2015. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Sok mindent megéltem én is, mint bárki más, de soha nem ártottam senkinek azért ami tett. Max megleckéztettem, de sose volt az a célom, hogy szenvedjen az aki ártott nekem.
2015. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Például ne tedd idézőjelek közé, hogy miket csinált veled, semmi értelme. Aztán vágd le a kislábujjad, biztos rosszul érintené... te kis buta.
2015. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha bosszút állsz, ugyanolyan vagy mint ö. Ha úgy gondolod, hogy ez nem igaz, és te egy normális ember vagy aki nem tenne ilyet másokkal, akkor gondolkozz el, hogy miért tette amit tett és bocsáss meg neki.

Engem is sok éven keresztül terrorizáltak és bántottak, bosszút is forraltam, de rájöttem hogy én külömb vagyok náluk. Megbocsájtottam mindent és úgy gondolom hogy egyszer megkapják az élettöl a méltó büntetésüket ök is.

2015. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De hogy lehet, hogy az egyik ember a virtuális világban kiközösít és szemétkedik egy másikkal? Mit értesz ez alatt?

Ha pl. sértő kommentjei voltak rólad, jelentsd fel.

2015. márc. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!