Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van hitetek? Még nem késő...

Van hitetek? Még nem késő Olvasni a bibliát, hinni a Teremtőben! Imádkozni a földünkért, emberekért.

Figyelt kérdés
2017. okt. 4. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

igen, sok dologban hiszek, mellette ateista vagyok, nem kell az agymosó vallási maszlag

ha vallásos lennék akkor a Sátán szeretetére vágynék, nem kellene osztoznom annyi emberrel...

2017. okt. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Én olvastam a Bibliát, legutóbb pont tegnap, de sajnos nekem nincs hitem. Mindenesetre értékelem ha valaki imádkozik értem is, mint emberiség része.
2017. okt. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Én nem hiszek semmilyen istenben, de szerintem mindenki maga döntse el, hogy hisz-e és ha igen akkor miben/kiben. Én az akaraterőben hiszek, hogy amit eltervezek, azt képes vagyok megvalósítani. Nem isten hajtja a bringámat több száz kilométeren keresztül, hanem én és az akaraterőm hogy ne forduljak vissza.
2017. okt. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit elnezted a kategoriat.

Nincs hitem, a teremto, mar ha letezik eleg pocsek munkat vegzett, kar ezert imadkozni.

2017. okt. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Volt hitem régen, és többet ártott mint használt. Higgy inkább magadban, és ne imádkozz, hanem cselekedj, ha javítani akarsz a világon.
2017. okt. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem igazán értem, miért kéne egy érdekesen összeválogatott héber mítoszgyűjteménnyel (mintha az Ószövetség az lenne) valamit is kezdenem, viszont nem az jött le, hogy a keresztényes istene az a beavatkozós lenne. Ez az ember világa, az ő cselekedetei hatnak rá igen erősen.


Attól még vagyok annyira nyitott (meg különben is, nem árt, sőt), hogy üdvözöljem, ha valaki tiszta szívvel jobbat akar a Földnek és az emberenek, de egy ponton tettekbe is át kell mennie ennek a szándéknak.


Valamilyen hitem van. Inkább reménynek nevezném, ez a faj annyira nem érte el nálam, hogy igazán higgyek benne (mint fajban. egyedszinten remek emberek vannak s ezek azért segítenek bízni, de jobbára hivatalból teszem ezt, mert igen valószínű, hogy az emberiség megöli önmagát, sok fajjal már megtette, elég alapos kihalási eseményt okozunk).

2017. okt. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Trollkodsz vagy szimplán ennyire sötét vagy?:D
2017. okt. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hiszek a Teremtőm teremtésének gyümölcsében. Én vagyok a gyümölcs, és fa.

Aki bennem hisz, az ön-magában hisz.

A gyümölcs a fa luxusa.

2017. okt. 5. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Már megint itt a világvége?
2017. okt. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van hitem, de nem az emberek által kreált istenekben hiszek, ha van isten vagy vannak istenek akkor azt az élő ember valószínűleg nem ismerheti, szóval nem olvasok bibliát mert az csak az emberek által kreált istent dicsőíti, deista vagyok és nem nevezem meg istent mert nem tudhatom hogy hogy hívják vagy hogy több van e stb.
2017. okt. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!