Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes ismerkedéskor mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedéskor mennyire zavar ha a másik nem állandóan, egész nap ír neked folyamatosan?

Figyelt kérdés
Akár tinderen, akár netes társkeresőn, stb, ismerkedtek meg. Mekkora gond az, ha a másik mondjuk délután vagy este elérhető csak és nem az van hogy 24 órában válaszolgat? (Vagy legalábbis amikor ébren van)
2017. szept. 15. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Semennyire, de ilyen nővel még nem volt dolgom. Úgyis csak akkor nézem meg és akkor válaszolok, amikor ráérek.
2017. szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Általában mindenkinek van egy alapelfoglaltsága, vagy tanul, vagy dolgozik. Kinek van ideje 24 órában írogatni?

Egyébként nemrég volt valaki aki hasonlót várt el tőlem. Gyorsan leépítettem,engem határozottan zavart ez, ráadásul mindig vajon mit is írogatsz?

2017. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna, úgy is csak akkor válaszolok mikor ráérek.
2017. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A probléma..

Szóval, kezdjük ott hogy a nő/csaj/lány mikor kezdi el nyomogatni a társkeresőt: (unalom, magány, egyedüllét, ego fényezés)

- épp nem rég lett vége a hosszú kapcsolatának: önbizalma ingatag,érzelmileg kiszámíthatatlan (forog az exen, stb.) ebből jön az, hogy folyamatos visszajelzésre van szüksége, nem csak írásban, hanem pozitív visszajelzésekkel is, ami elég, hogy begyűjti a macsekokat. Hirtelen sok ideje lett és nem emlékszik arra, milyen az aki nem kapcsolatban él, na meg nem tudja mit kezdjen a felszabadult idővel, amit eddig ugye a pasijára szánt. Kérdés, hogy neked egy ilyen érzelmileg ingatag ember kell-e...

- épp nem rég lett vége pár hónapos kapcsolatának: egyikből ugrik másikba, nem képes egyedül tölteni 5 percet sem, nem írsz? Akkor felejtős vagy és mit képzelsz Te magadról... Kérdés, hogy egy kapcsolatfüggő piócára van-e szükséged...

- már vagy jó ideje egyedül van: kiesett a gyakorlatból, szeretne valakit, valamit, de fél, mert újra szinte szűznek érzi magát. Ő már nem foglalkozik azzal, ha nem írsz, el van egyedül is, épp ezért a randit sem sürgeti...Kérdés, hogy akarsz-e ilyenre sok fecsegést szánni...

- már túúúúl van minden fázison: tudja mit akar, tudja kit akar. Nem lesz felháborodás, de ha sokáig húzod a randit tovább áll, mert az ő ideje is legalább annyira értékes, mint a Tied. Itt már nem az fog zavarni, hogy nem írsz, hanem hogy hezitálsz a randin.

- Egyéb: Gyerekes fiatal/30as anyukák, kiskorúak, elváltak, válófélben, túl idős már hozzám, pénzéhes csaló ribizli...meg a többi.


Én bárhogy is látom, még mindig egészségesebb lenne a személyes ismerkedés. Ahol az olyan alap vető dolog, amit sok férfi hangoztat, hogy KÉMIA meg TAPASZTALAT, egyből az első pilanatban kiderülne, majd jöhet egy kis társalgás akár ilyen telefon nyomkodáson keresztül. Szóval maga a társkeresés nőknek való újra...sajnos... női agynak megfelelő, hogy nagyobb hangsúly van a belsőn. Szerintem kellene valami férfiaknak való társkereső forma, ami pont az ellenkező, nah ott már a pasik előnyben lehetnének, de így teljes a zsákbamacska, vagy inkább zsákbamatch :D

Sok sikert, ha megsértődik azon, hogy nem egyből írsz, így járt... :D

23/L

2017. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar, sőt, nyilván mindenkinek megvan a saját élete, én sem érek rá folyamatosan a gép előtt ülni. Viszont az már zavar, ha mondjuk napokig képtelen írni valaki akár két sort is, ha nekem meg azért jut arra időm, hogy akár röviden is, de reagáljak a másik ember mondókájára záros határidőn belül. Főleg akkor, ha azért már kezd komolyodni a beszélgetés, mert jólesik, ha a másik ember ezzel is jelzi, hogy valóban érdeklem. Nem kell kisregényt írnia, még akkor sem, ha nagyon ráér, de azért ne napokat vagy heteket kelljen már várnom egy-egy válaszra.
2017. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, sőt! Én is akkor írok, amikor épp ráérek/van kedvem... A barátaimnak 1-2 óra késéssel szoktam azért írni, de egy idegennek, akivel csak most ismerkedünk általában este válaszolok csak, ha hazaérek, és nyugi van. Egyszerűen azért, mert amíg egy haverral 2 szóban megegyezünk, meg el tudom képzelni, mit milyen hangsúllyal mondana, és a témánk 80%-a mém, vagy hülyeség (inkább személyesen komolykodunk), addig egy frissen megismert valakit még szeretnék megismerni, részletesen válaszolni neki, figyelni arra, amit ír, gondolkodni rajta (nem vagyok egy sziamizu alak, sosem szoktam ilyen felszínes retek ismerkedést tolni), ehhez pedig idő kell, és amúgy is nehéz úgy, ha másra figyelek, buszon ülök, előadáson, más beszél hozzám, akármi.


Volt olyan, hogy ezért valaki elküldött az anyámba, de úgy vagyok vele, hogy nem kár érte. Aki nem képes felfogni agyilag, hogy nem lesz az életem része egyik napról a másikra, és nem várhatja el, hogy mindig ré figyeljek és kéznél legyek, azt nem tudom sajnálni. A buta emberekre és a "kullancsokra" allergiás vagyok. Ha a kettő közül valaki bármelyikkel nyomaszt, otthagyom a fenébe vagy nem reagálok. Szerezzen életet, aztán nőt. Rég baj az, ha hiszti tárgya, hogy egy idegen csaj, akivel semmi sincs még köztetek, nem válaszol azonnal...

21N

2017. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem ez is jó :D


[link]

2017. szept. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egesz nap szerzodeseket irok angolul meg nemetul. Ha munkaidoben elkezdene irkalni, letiltanám😁
2017. szept. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!