Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már olyan párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan párkapcsolatban, ahol a másik fél megpróbált állandóan féltékennyé tenni titeket?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi lett a vége?

2017. jún. 17. 06:37
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Semmi

Rajott h igazam volt abban h van onbizalmam es csak a sajat renomejet rontja.

Akkor felhagyott vele.

Mondjuk igy sem tartott sokaig mas ok miatt lett vege


Alapvetoen nem vagyok feltekeny tipus es kihozni sem lehet belolem ...

Ciki de ha teszem azt a parom smarolni akarna massal a jelenletembe tuti hagynam :-D

Majd lazan megkerdeznem toluk h

"dragam akkor o a ma esti harmas resztvevoje?"

:-D


Szal csak magat egetne be vele :-D

2017. jún. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Én, ha látom, hogy hajlamos az ilyenre, először figyelmeztetem, ha folytatja kidobom. Drága az időm és szeretem inkább értelmes emberekkel eltölteni.
2017. jún. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Voltam, össze is jött neki, így hát szakítottunk. Nem tudom, mi volt a célja ezzel, ha azt szerette volna, hogy folyamatosan bizalmatlan legyek vele szemben és veszekedjek vele, akkor sikerrel járt. Viszont hogy ez neki miért volt jó... Mi értelme ennek? Annyira nem értem. De jobb is így, aki játszmázik és ilyen trükkökkel próbálkozik, az még nem alkalmas kapcsolatra.
2017. jún. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár nem a szokványos módon próbált féltékennyé tenni. Inkább csak azt hangoztatta folyamatosan, hogy ő bármilyen csajt megkaphatna, mert elég sokan írogatnak neki és próbálják őt "felszedni". Néha még be is másolt egy beszélgetésfoszlányt, amin úgy tűnt, hogy a nők tényleg nyomulnak rá. Persze féltékeny lettem, és elolvastam titokban az üzeneteit. Ott kiderült, hogy igazából ő jelölgeti be ezeket a lányokat ismeretlenül, böködi őket, és ő próbálkozik be náluk. Egyszer rajtakaptam, hogy találkozott egy ilyen lánnyal akit facebook-on szedett fel (állítása szerint nem akart tőle semmit...aha), szóval szakítottam vele.
2017. jún. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt. Meguntam, kidobtam.
2017. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz,

pláne hogy egy 30 éves férfi csinálja ezt, a (még) pasim.

Az elején nem érdekelt, hogy folyamatosan más csajokról beszélt, hogy ilyen test meg olyan test. Aztán amikor csókot dobott neki az egyik kolléganõje messzirõl, direkt megkérdezte, hogy hallottam-e, majd mosolygott. Meg azzal büszkélkedik, hogy ezt meg azt a csaj haverját hogy öleli meg találkozásnál.

De mindez mire jó, azt nem tudom.

2017. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az apja munkatàrsairól beszélt meg volt hogy a haverjaimról. Szakítottunk. Most együtt van az ideàljàval meg épp kiélheti az apakomplexusàt is. Kívàncsi leszek a végükre. Nagyot fog durranni:D
2017. jún. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!