Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell leszokni a káromko...

Hogyan kell leszokni a káromkodásról?

Figyelt kérdés
Ha eltörök valamit az első ami eszembe jut: "a ***** életbe!"

2013. dec. 26. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Na evvel én is igy vagyok, még a szüleimnek is olyanokat mondok, hogy néha megdöbbenek magamon,pedig csak úgy véletlenül kicsúszik a számon.. 16/L
2013. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 II.Dartheon ***** válasza:
100%

Hát b*zdmeg, én se tudom XD

Amúgy meg.. találj másmilyen szót ezek helyett, valami ártalmatlanabbat kezdetnek.. mondjuk "a qrv* anyját" helyett pl "a manóba" vagy.. ami eszedbe jut.. aztán már ezt is elhagyhatod szép lassan.

vagy mikor eltörsz valamit megállsz, nem mondasz semmit, gondolkozol, és cselekszel amit kell(ebben az esetben felsöpörni a törmeléket).

2013. dec. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minek kell leszokni róla?
2013. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát bizony kib_aszot nehéz leszokni róla.
2013. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig figyelmeztesd magad, ha káromkodsz, hogy ezt nem szabad! Ha tudod, hogy most olyan helyzet következik, amikor káromkodnál, akkor is figyelmeztesd magad! Előbb-utóbb nem fog csak úgy kicsúszni a szádon.
2013. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A #3-k félig-meddig igaza van. Nem leszokni kell róla, hanem csak megfelelően kontrollálni, és lehetőleg csak okkal használni.
2017. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!