Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit csináljak ha a lányom...

Mit csináljak ha a lányom ilyen dalokat hallgat?

Figyelt kérdés

Pl. Mr.missh Budapest

Meg Ellopták az oroszok a tankot

Ezekbe olyan szavak vannak ami nem egy 13 évesnek kell hallgatnia

Az egyik a ...al kapcsolatos a másik meg káromkodos



Meg ehhez hasonlókat

Mit csináljak hogy ne ilyen dalokat halgasson

Lányom:13/

Válaszokat előre is köszönöm a válaazokat



2016. ápr. 27. 16:10
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Ezeket onnan tudom hogy a gépén a youtubon ezek az elsők és rávan írva hogy megnézve
2016. ápr. 27. 16:12
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem semmit, majd megunja, kinövi. Én anno Ganxsta Zoleet hallgattam, 13-15 éves koromban ő volt a kedvencem (az osztályban sokan szerették, az volt a menő), pedig az aztán főleg nem volt kislánynak való. A szüleim is kiakadtak rajta, de hagyták, aztán le is csengett. Normális felnőtt lett belőlem, nem okozott maradandó károkat. :) 32/N
2016. ápr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%

Egy 13 éves lány közel sem ártatlan már annyira, hogy a füle ne bírna el ilyesmit.

Mondom ezt konzervatív létemre.

2016. ápr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell csinálni semmit. Azt sem tudja szerintem mit mondanak benne. Ha hangosan halgatja, így lázad.


Addig jó amíg nem a belga egy két hát énekli, ahogyan én. Szüleimnél elég jól kivertem a biztosítékot 4-5 éve

2016. ápr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem az hogy nem bírná a füle hogy hallja hanem hogy nem neki való mert még azt sem tudja hogy mi az csak sejtegett
2016. ápr. 27. 16:20
 6/27 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, ha ilyet akar hallgatni, akkor hallgasson, csak a te tudtod nélkül!

Még véletlenből se tudjad meg. 😊

2016. ápr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban a tiltás, sokkal inkább motiváció nekik. Csak azért mert szólsz neki, apai szigorral még nem fogja abbahagyni, csak eltaszítod magadtól
2016. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
#3 az a baj hogy azt is hallgatja meg az ehhez hadonlókat
2016. ápr. 27. 16:28
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Utólsónál a pont. 👍
2016. ápr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, majd megúnja, és akkor mást hallgat. Hall ő ilyen szavakat a suliban is, de biztos nem beszél úgy, ha nálatok ez nem szokás.
2016. ápr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!